Bilgisayarın işlemcisini değiştirecem uyarmı ?

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
merhaba arkadaşlar benim elimde "casper nirvana a15he" laptop var bu bilgisayar bozuk ve, benim acer aspire 5736z markalı bir bilgisayarım var bu bilgisayarımın işlemcisi kötü intel pentium, ben casper ın işlemcisini acere takmak istiyorum acaba olurmu bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

casper nirvana a15he özellikleri:
8 GB RAM BELLEK
1 GB EKRAN KARTI
İ5 İSLEMCİ 2.40 GHZ
500 GB HARDDİSK

acer aspire 5736z özellikleri:
Marka : Acer
Fiyatı : 519 $+KDV
İşlemci Tipi : Intel Pentium Dual Core t4500
İşlemci Hızı : 2.3 Ghz
İşlemci Veri yolu hızı : 800 Mhz
İşlemci ön belleği : 1 MB
İşlemci Modeli : T4500
Bellek Hızı : DDR3 1066 Mhz
Bellek miktarı : 2 GB
Ekran boyutu : 15.6 inç
Ekran Tipi : WXGA (HD)
Ekran çözünürlüğü : 1366 x 768 px
Ekran Kartı : Intel GMA 4500MHD
Ekran Kartı Belleği : Yok
Ekran Kartı tipi : Tümleşik Intel
İşletim sistemi : Windows 7 Starter
Hdd Kapasitesi : 250 GB
Hdd Rpm : 5400 rpm
Hdd tipi : SATA
Optik sürücü tipi : DVD Yazıcı (Super Multi)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.