Bilgisayarın Özellikler Penceresine Resim Eklemek (kaçırmayın.)

crack

Katılımcı Üye
28 May 2007
498
4
arkadaslar baslıktanda anlasıldıgı gibi bilgisayarım ozellikler
penceresine resim ekleme gelelim konuya
gorev 1:
bilgisyarda oeminfo.ini dosyasını arayıp buluyoruz. değiştiriyoruz içindeki şeyleri..

sonra bunu degiştirdikten sonra bu dosyayı(adını degiştirmiyoruz adı oeminfo olarak kalıyo)C:\WINDOWS\system32 klasorunun içine atıyoruz işlem 1 tamam gelelim ikiye
gorev 2:

sonra 128x128 piksellik bir resim yapıp bunu kayıt ediyoruz isminide "oemlogo" koyuyoruz (tırnaklar yok)burda dikkat edelim resmi kayıt ederken .bmp uzantılı kayıt
edin sonra bu resmi yine C:\WINDOWS\system32 klasorunun içine atın işlem bitmiştir
bu kadar basit artık bilgisayarım sagtus ozellikler ve logonuzu sol altta gorebilirsiniz
kolay gele..

asdasd343342hm.jpg

bu arada bu şirketin makinası ordan koydum benim makina
bu kadar dandik degil

hayalet_852

Yeni üye
21 Eki 2007
4
0
arkadaşlar bu dosyayı bulamazsınız zaten o yüzden kendiniz yapcaksınız öncelik le bi metin belgesi acın ve içine aşşagıdaki kotları yazın
burda gördününüz xxx yerlerine istediginizi yaza bilirsiniz fazla uzunda olmasın ama ve sonra farklı kaydet diyerek oeminfo.ini adında kaydetin ve system32 içine atın sonra da logonuzu yapın 118*114 bu boyutlarda bu isimde kaydetip oemlogo.bmp system32içine atın ve yukarda arkadaşımızın dedigi gibi olur i

işte kodlar
[general]
Manufacturer=xxxx
Model=xxxx
[Support Information]
Line1=xxxx
Line2=xxxx
Line3=xxxx

yada bu kotları yazın
[General]
Manufacturer=00101001
Model= 01011101

[Support Information]
Line1 =
Line2 =
Line3 =
Line4 =
Line5 =
Line6 =
Line7 =
Line8 =
Line9 =

Son düzenleme:

kozmiksan

Yeni üye
2 Tem 2008
2
0
hayalet_852 dostum teşekkürler çok pratik ve anlaşılır bir anlatım olmuş emeğine sağlık dostum teşekkürler.Başarılarının devamı dileklerimle saYgılarımla !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.