Bilgisayarınız artık ışık hızında-Advanced 9.3 son sürüm lisanslı

mehmet633

Yeni üye
17 Tem 2016
33
0
GAZİantep
evet arkadaşlar birçok kişinin sorunu olan yavaş bilgisayar artık sorun olmaktan çıkıyor size bu gün advanced systemcare 9.3 son sürümü vereceğim bilgisayarınızı hızlandırmakla kalmıyor internet hızınızıda yükseltiyor bu program sayesinde bilgisayarınız daha hızlı açabilir daha hızlı dosya erişimi sağlayabilirsiniz

program linki:Advanced System Care 9.3 Pro Full Türkçe İndir | (Saglam İndir) Tam Sürüm Güncel Yazılımlar

serial key:E138C-690E1-C7C5D-1E384
virüs total:https://www.virustotal.com/tr/url/d...1f921b20471adb13c8b4a126/analysis/1469262201/
ben denedim hepsi çalıştı bu lisans kodu sayesinde program pro olacaktır
konuda hatalarım varsa lütfen söyleyin düzeltecem

Son düzenleme:

MuratAkbas24

Yeni üye
2 Nis 2016
22
0
Bu programlar zarar veriyor diye bi makale okumuştum internette o günden sonra kullanmayı bıraktım açıkçası ama ne kadar doğru bilgi tartışılır tabi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.