Bilgisayarınız Artık Işık Hızında! Tıkla!

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Güncel olarak var mı emin değilim ancak resmi olarak açıklanmadan indirmeyi tavsiye etmem

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
eset cok cok iyi ama kaspersky kadar olamaz ama lisans sıkıntısı var ama paylaşım çook güzel teşekürler tht ailesi

Lisans sıkıntısını halletmeye çalıştık elimizden geldiğince :)
Kod:
http://www.turkhackteam.org/program-bolumu/1117060-eset-kaspersky-surumleri-icin-guncel-keyler-tht-ailesine.html

win 8.1 için combofix varmı suan

Son çıkan sürüm Xp / Vista / Win 7 işletim sistemlerinde çalışıyor bir sonraki güncellemede ne olur bilemeyiz :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
eline sağlık güzel paylaşım

Rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu bana :)

Güncelleme:
Arkadaşlar verilen programların yeni sürümleri çıkmıştır internetten onları indirebilirsiniz daha iyi performans vereceklerdir.
Herhangi bir problem oluşması durumunda bildirin.
Ayrıca eklemek istediğiniz şeyler olursa yazmanız halinde konuma ekleyeceğim :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Rica ederim o felaket sadece yollarda değil aşırı overclock uçurumdan atar pc yi :D

ademjr18

Yeni üye
23 Nis 2015
10
0
Kardeşim Adamın Kralısın Çok Saolasın İnternet Konusunda Dediklerin Çok İşime Yaradı Krize Giriyodum Bu Ttnet Yüzünde :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.