Bilgisayarınız sizi yüzünüzden tanısın ve açılsın

game_over

Yeni üye
27 Eyl 2006
18
1
Arkadaşlar bu güzel programı PC nize kuruyorsunuz fakat iş orda bitmiyor;bir tane web cam e ihtiyaç duyuluyor!Yüzünüzü kaydediyor ve siz görüntünüzle PC nizi kullanabiliyorsunuz!Eğer başka biri olursa o zmn ekran koruyucu oluyor!Kolay gelsin!!

https://tik.lat/Qwv8D


:::...game_over...::: TAMAMEN ALINTIDIR....
 

demortaus

Yeni üye
6 Kas 2006
33
0
samsun
peki bunu kullanabilmek için webcamın her zaman açık olması gerekiyor mu yani bilgisayarı açtığımda webcam demi açık olacak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.