Bilgisiyar no signal hatasi

RademelKomutan

Yeni üye
18 Nis 2019
47
0
selamun aleykum herkese sımdı benım bılgısıyarda sorun var no sıgnal hatası ben ramlerı sokup taktım bıos pılınıde ama halledemedım yardım edın

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
No signal hatası veriyorsa eğer dizüstü ise ekran kartında Eskime,tozlar varsa temizlemek lazım eğer masaüstünde ise monitörden kaynaklı veya bağlantı kablosunda bir sorun olabilir kasada ise yine ekran kartı eski ve tozlu olabilir umarım yardimci olmusumdur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.