Bilgisiyar Programcılığı Lisansı İle Yurt Dışında Çalışılır Mı?

SanDiess

Yeni üye
29 Ağu 2022
11
3
Yazılım Mühendisliğini tutturamayacağım galiba O yüzden 2 yıllık bilgisiyar programcılığı okumayı düşünüyorum. mezun olduktan sonra amcamların yanına kanadaya gitmeyi planlıyorum peki orada iş bulabilirmiyim 2 yıllık lisans ile okuduğum alana önem verirlermi yada yazılım mühendisliği şartı koşarlarmı kısaca iyi bir iş imkanım olurmu

faruk7

Yeni üye
25 Eyl 2022
1
0
Yazılım Mühendisliğini tutturamayacağım galiba O yüzden 2 yıllık bilgisiyar programcılığı okumayı düşünüyorum. mezun olduktan sonra amcamların yanına kanadaya gitmeyi planlıyorum peki orada iş bulabilirmiyim 2 yıllık lisans ile okuduğum alana önem verirlermi yada yazılım mühendisliği şartı koşarlarmı kısaca iyi bir iş imkanım olurmu
kendini geliştirdikten sonra diplomaya hiç gerek kalmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.