Bilgisiyarda Para Kazanma (Kendi Tecrübelerimizle)

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
" Merhaba Değerli THT Üyeleri Üniversite Öğrencisiyim Mekatronik Müh. Okuyorum Okul Saatlerim Ve Yurt Saatim Dışarda Çalışmama Hiç Uygun Olmuyor Part-time yerlerde malesef bayan eleman alıyor "

Bu yüzden bende bilgisiyar başından para kazanmak istiyorum bu yaz tatilinde kendimi yazılım veya grafikte veya diğer çalışma alanlarında geliştiricem sizden isteğim kendi anılarınız ve tecrübelerinizle bana yol göstermeniz lütfen absürt şeyler yazmayın hepinize teşekkür ederim iyi günler.

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Öncelikle Adsense yolu ile para kazanma kolay ben bilindik bir yoldur . Bir blog oluşturun .(wordpress veya blogger ile) ardından Adsense onayı alın . Düzenli içerik yüklediğiniz hale kazanabilirsiniz . Çoğu kategoride içerik yükleyebilirsiniz .

d0tk4

Üye
1 Ara 2018
75
0
manisa
öncelikle beğenirsen bie teşşekürünü alırım :D

cc : alişveriş sitelerinin databaselerini çalarak bu kart bilgilerini satarsın bunada cc alışverişi denir ama illegal bir yoldur

adsense : eğer bir blog veya youtube hesabın varsa adsesse onayı alıp reklam geliri alabilirsin

modörötörlük : discord sunucusunda verya herhangi bir yayıncının chatinde modluk yapıp 3-5 kuruş bişiey ler kazana bilirsin

fishing yötemi : herhangibir kişiyi online olarak dolandıra (instangram,facebook,steam vb.) bilirsin yani balık tutabilirsin yani :D

sponsorluk : herhangi bir siteninye sponsoluk alabilirsen onu youtubede paylaşarak manya para kazana bilirsin

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
öncelikle beğenirsen bie teşşekürünü alırım :D

cc : alişveriş sitelerinin databaselerini çalarak bu kart bilgilerini satarsın bunada cc alışverişi denir ama illegal bir yoldur

adsense : eğer bir blog veya youtube hesabın varsa adsesse onayı alıp reklam geliri alabilirsin

modörötörlük : discord sunucusunda verya herhangi bir yayıncının chatinde modluk yapıp 3-5 kuruş bişiey ler kazana bilirsin

fishing yötemi : herhangibir kişiyi online olarak dolandıra (instangram,facebook,steam vb.) bilirsin yani balık tutabilirsin yani :D

sponsorluk : herhangi bir siteninye sponsoluk alabilirsen onu youtubede paylaşarak manya para kazana bilirsin

Hocam ben daha çok legal yolları sormuştum ama sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.