Bilgisiyarda yaptığın haraketleri tekrarlayan program?

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
Bir program görmüştüm ama adını hatırlayamadım. Aradğım program ben mesala mausla biryere tıkladığımda program bunu kaydediyordu. Ve programı başlattığımda benim tıkladığım yerlere tıklıyordu. Böyle bir program vardı adı neydi acaba

dr514gons

Yeni üye
28 Eyl 2013
45
0
macro recoder kullandıgım bir program site içi ise imacros var macro recoder mause kaydetıyosunuz o onu hep tekrarlar imacrosda ise site de gecerli e arka plandada çalışır

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
Bir program görmüştüm ama adını hatırlayamadım. Aradğım program ben mesala mausla biryere tıkladığımda program bunu kaydediyordu. Ve programı başlattığımda benim tıkladığım yerlere tıklıyordu. Böyle bir program vardı adı neydi acaba
En Basiti Ghost Mouse
En Profesyonel'i Ve Birçok Fonksiyonlarda Yardımcı Auto Mouse KEyboard 5.9.2 Katılımsız'ı Öneririm.

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0

En Basiti Ghost Mouse
En Profesyonel'i Ve Birçok Fonksiyonlarda Yardımcı Auto Mouse KEyboard 5.9.2 Katılımsız'ı Öneririm.

Firefox üzerinden imacros kullanabilirsin gayet güzeldir.

Teşekkürler yorumlarınız için İmacros çözdüm işime yaradı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.