Bilgisiyarımın sorunu

whatcanido

Yeni üye
2 Şub 2015
15
0
Arkadaşlar ben bilgisiyarımı ilk açtığımda her zaman internet yok gösteriyor tanımlanıyor diyor ve tanımlayamıyor bilgisiyarı yeniden başlattığımda ise internet tanımlanmış ve internet var gözüküyor

ve bu bayadır böyle alıştım bilgisiyarı açıldıktan sonra yeniden başlatmaya ama son zamanlarda 1-2 saatte bir internet gitmeye başladı aslında internet sürekli var fakat birden gitti gösteriyor yeniden başlattığımda ise internet geliyor ve devam ediyorum ama iş yaparken bu çok büyük engel çıkartıyor bana internetin birden gitmesi (internet olduğu halde) canımı sıkıyor bu sorunu duyanınız vardır bir çözümü olan varsa ayrıntılı anlatırsa fevakalade memnun olurum

Not:yurtta kadığım için modeme reset atma şansım yok.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.