bilgsyrm win7 4 çekrdkli 4gb ram msn kasıyo :@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

poyrazua

Üye
3 Haz 2010
188
0
Bilgisayarım 4 çekirdekli 4 GB ram i var 1 GB ekran kartı...msn her türlü kasıyo....format yaramadı..:(:confused::(:confused::(:confused::(:confused::mad::mad::mad::mad::mad:

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
ekran kartı driverlarını falan yükle kardeşim normalde kasmaması lazım bence elinde varsa win 7 ultimate 64 bit e geç eğer 32 bit işletim sistemi kullanırsan ram kullanımını kısıtlar

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
eğer msn kasıyorsa pc nın chiıp setlerinde sorun oılabilir. ne alakası var diyebilirsiniz. şunu söyleyeyim msn direkt ram dan çalıyor bilginiz olsun. o yuzden ben daima hotmail.com uzerınden açarım :)

TCODER

Katılımcı Üye
14 Eyl 2010
364
0
yeni çıkan pclerin bazılarında xp kurulmuyor alırken dikkat edin.

malware,virüs falan bulaşmıştır diskine

zeroman

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
813
0
TÜRKİYE
kardeşim msn nasıl kasar ona hayret ediyorum yahu :) görev yöneticisini aç işlemlere gel işlemleri sonlandır bide ccleaner indir bi temizle araçlara gel başlangıca tıkla önemli olmayan programlara 2 defa tıkla görünür olmasın başka bişi söyliyemem daha olmadı eski sürümünü yükle

4 Haz 2010
92
0
ram ddr kaç ddr1 ddr2 sd ram mi sd filansa istersen 10 gb gene kasar ram hızları ddr bağlıdır en hızlısı ddr 3 tür en yavaş günümüzde kullanılan ddr1 günümüzde kullanılan genellikle ddr 2 2 gb tır benim arkadaş vardı ram sd 3 gb arkadaşın ddr3 1gb 10 basıyor işte sd ddr farkı işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.