Bilinç altı Subliminal mesaj falan anlayanlar bir bakabilir mi?

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Arkadaşlar ben bu subliminal mesajların mantığını anlamadım.
Şimdi ATV de falan bi dizide arkada *** yazmış ama bunu yazınca ne oluyor.
Şahsen benim beynimde hiçbir değişim falan olmadı onu gördükten sonra da hayatıma aynı devam ettim.
Tam olarak ne yapar bu subliminal mesajlar?

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
Bir şeyleri seversin ve bu şeyler aklına mantığına uymadığı halde gene de ona ilgi duyarsın. Örnek vermek gerekirse yarın sınavın vardır, son yirmi dört saat içindeki en önemli şeydir bu sınav ve biz bunu biliriz. Fakat biz, tamamen buna endekslenmemiz gerekirken boş işlerde vakit harcamaya devam ederiz. Ya da bildiğimiz anlattığımız bir çok yanlışı yapmaya devam ederiz.

13 Şub 2016
221
0
Sen o yazıyı gorumeyebilirsin ama beynin en incd ayrıntıya kadar görür ve en ufak fırsatta o bilgiyi depolalayip kullanır.ornegin arkada burger king yazıyo ve senin beynin onu gördü. Bi gün acikinca MC Donalds mi burger king mi diye düşünürken beynin o gordugunu çıkarır ve seni burgerkinge ikna eder..umarım anlamissindir

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Sen o yazıyı gorumeyebilirsin ama beynin en incd ayrıntıya kadar görür ve en ufak fırsatta o bilgiyi depolalayip kullanır.ornegin arkada burger king yazıyo ve senin beynin onu gördü. Bi gün acikinca MC Donalds mi burger king mi diye düşünürken beynin o gordugunu çıkarır ve seni burgerkinge ikna eder..umarım anlamissindir

Şimdi döner mi hamburger mi diye düşünürken neden hep hamburgeri seçtiğimi anladım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.