Bİlİnmeyen Bİr Msn Hack....

fatalrhymer123

Uzman üye
12 Tem 2008
1,305
44
İzmir
Arkadaşlar sizlere fazla bilinmeyen bir yöntemi bahsedecegim biliyormusunuz bilmiyorum ama anlatiyım hani pcemizde kullandıgımız msneler var onlara oturum açık kapıyoruz şifrelerimiz nere kayıt oluyor hiç biliyormusnuz C:\\Program Files\\MSN Messenger işte buraya giriyoruz

Ve de buradan dll dosyalarına kayıt oluyor.

Ha şimdi konumuza gelellim bir kurbanın pcesine girdik vede tüm girilmiş msn adresleriyle şifreleri dll dosyasında saklıdır.Yapacagımız tek şey dll doyalarını alıyoruz vede kendi dll dosyalarımızla yer degiştiriyoruz.

Kendi dll dosyalarımızı masa üstüne koyun vede kubanın pcesindeki dll dosyalarını kendi msn C:\\Program Files\\MSN Messenger içine koyun vede msn açın bakalım nelerle karşılacaşaksınız.

+REP esirgemeyin.....daha önce verildiyse bile ben yeniler için hatırlattım...
smile.gif
smile.gif

biraz zor ama gülü seven dikenine katlanır..........

tutkun1000

Üye
14 Ağu 2008
178
3
bu mu bilinmiyo... aslında cok bilinen bişe ama asıl önemli olan doğru ıp yi bulup pc ye girmek bence..

etka

Yeni üye
14 Eyl 2008
24
1
Arkadaşlar sizlere fazla bilinmeyen bir yöntemi bahsedecegim biliyormusunuz bilmiyorum ama anlatiyım hani pcemizde kullandıgımız msneler var onlara oturum açık kapıyoruz şifrelerimiz nere kayıt oluyor hiç biliyormusnuz C:\\Program Files\\MSN Messenger işte buraya giriyoruz

Ve de buradan dll dosyalarına kayıt oluyor.

Ha şimdi konumuza gelellim bir kurbanın pcesine girdik vede tüm girilmiş msn adresleriyle şifreleri dll dosyasında saklıdır.Yapacagımız tek şey dll doyalarını alıyoruz vede kendi dll dosyalarımızla yer degiştiriyoruz.

Kendi dll dosyalarımızı masa üstüne koyun vede kubanın pcesindeki dll dosyalarını kendi msn C:\\Program Files\\MSN Messenger içine koyun vede msn açın bakalım nelerle karşılacaşaksınız.

+REP esirgemeyin.....daha önce verildiyse bile ben yeniler için hatırlattım...
smile.gif
smile.gif

biraz zor ama gülü seven dikenine katlanır..........
bu hacki ebem bile bilio
ama yinede emege saygi

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
yaw ii de onun dosyasında bir sürü dll var biz hangi birini alalım da yapıstıralım dielimki yaptık kendimizinkiyle deiştik nolcakkı bişi anlamadım ama emeğe saygı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.