bilişim bölümü

ImamPowers

Üye
24 May 2013
186
0
s.aleyküm arkadaşlar iyi akşamlar ben açıktan liseye yazıldım web tasarım ve bilişim bölümü vardı ben bilişimi seçtim ağ bağlantıları veri tabanı falan filan varmış derslerde bilişim bölümünde hangi konular var yardımcı ola bilirmisiniz

CruiserVaqabond

Uzman üye
23 Haz 2013
1,295
0
Adana
Bende bu sene yazıldım bilişim bölümüne.
İlk dönem;

Programlama Temelleri
Elektrik Elektronik Temel
Paket Programlama
Mesleki Gelişim
Teknik Resim
Bilişim Teknolojilerinin Temelleri

2.Dönemde Programlamaya Başlayacağımız Söylendi.
Muhtemelen Web Tasarım seçen arkadaşlarda 2.dönem işe koyulacaklardır..

Son düzenleme:

ImamPowers

Üye
24 May 2013
186
0
bana tanıştığım birisinin dediğine göre yazılım,tasarım,donanım,veri tabanı daha daha ne ararsan kısacası bilgisayar hakkında herşey :D o tanıştığım kişi 30 yaşında falan benim yazıldığım yerden mezun ve şuan türkiyede ilk 20'de ola bilir bilgisayar konusunda acayip iyi fazlasıyla ultra master efsane diye biliriz :D

speeddy

Katılımcı Üye
3 Eki 2012
659
0
yüzeysel olarak fazla dışta kalmadan ve fazla derine inmeden hertürlü bilgiye sahip olursun programlama temellerinde c# console görürsün mesela form görmezsin seneye seçiceğin dala göre ya html & acces vs görürsün btt bilişim teknoloji temellerinde bilgisayar hakkına bilgiler donanımsal görürüsün daha çok uygulamalarda bilgisayarı parçala tak derler ve benzeri gibi gider paket programlarda ise word excel görürsünüz 2 dönem boyunca :)

ImamPowers

Üye
24 May 2013
186
0
özel ders alıyorum eniştemden sağolsun almanyada 4 master yaptı bilgisayar mühendisi gerçi artık o bilgisayar mühendisliğini aştı yeni bir isim bulmak lazım pc master falan ahaha :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.