Bilişim suçları hk.

crazy to man

Yeni üye
31 Ağu 2015
35
0
Arkadaşlar bi dostum varda isim vermeyecem burada normalde hesabı var ama şuanda banlı o yüzden benim sormamı istedi

ABD veya İsrail'e bağlı devlet yada özel bankaları soymak bu milyondolarlardan bahsetiyorum basıma ne gibi sorunlar çıkartır devletler arası siyasi politika ve Türkiye'nin beni teslim edip etmemesi sizce ne tür sorunlar yaşarım bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Bu işi yapacam ama riski kafamı bulandırıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.