Bilişim suçları ile ilgili YARDIM ACİL

EnteR1

Üye
22 Eyl 2012
155
0
Arkadaşlar biri benim metin2 çarımı bilgisayarıma keylogger atıp soydu fakat internet cafede iken biride GM taklidi yaptı ve mail şifremi falan aldı hesabımı üzerine geçirdi sizce bilisim suçlarına dilekçe yazsam bulunur mu ?Ha ek olarak adam bana +123454845 nolu bi numaradan kendini metin2 ekibi olarak tanıtıp mesaj attı acil yardım sizce bulunur mu her mesaja teşekkür

HackerAins

Üye
1 Kas 2012
152
0
Arkadaşlar biri benim metin2 çarımı bilgisayarıma keylogger atıp soydu fakat internet cafede iken biride GM taklidi yaptı ve mail şifremi falan aldı hesabımı üzerine geçirdi sizce bilisim suçlarına dilekçe yazsam bulunur mu ?Ha ek olarak adam bana +123454845 nolu bi numaradan kendini metin2 ekibi olarak tanıtıp mesaj attı acil yardım sizce bulunur mu her mesaja teşekkür

Kardesım o mesaja neden ındandın sonucta sen vermıssın adam kendısı almamıs sen vermeseydın suc olurdu ama "Bilişim sucları"na dılekce yaz bı o numarada sıteden atılıyor

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
nerede olursa olsun hiçbir yetkili sizden ıd ve şifrenizi kesinlikle istemez zaten onlar istediğinde çarına müdahale edebilirler sen gidip kendi elinde başkasına ıd şifre verdiğine göre şikayet etmeyede hakkın yok bişey çıkacağını zannetmiyorum geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.