Bilişim suçları şube müdürlüğü

markocan01

Yeni üye
7 Nis 2012
36
0
Adana
Arkadaşlar bir çoğumuz artık profesyonelleştik bu keylogger'da yazmak olsun fudlamak
olsun yedirmek olsun hepsini yapabiliyoruz.Ancak kimse korkmuyor bilişim suçlarından
niçin korkmuyorsunuz anlayamıyorum .Eğer bir bildiğiniz felan varsa bu başlık altında
toplanalım ve tartışalım ip değiştirme programlarımı kullanıyorsunuz anlayamadım ki
nolur bi yardım edin ? ::puah

Üsküdarlı1

Katılımcı Üye
21 Haz 2006
595
0
Ancak kimse korkmuyor bilişim suçlarından
niçin korkmuyorsunuz anlayamıyorum
nolur bi yardım edin ? ::puah

Kormamalarının sebebi yaşları ufak oluşundan...polis 2 tokat atar savcı bir daha olmasın der.... :RpS_biggrin: sonuç...T.H.T yardım merkezine gereksiz konu açar...falan siteyi hackledim acaba birşey olurmu.. yaşım 14 veya 12 ...

Siz hiç orta yaşlı hacker T.H.T yardım merkezine konu açtığını gördünüz mü ?

Ha Birde konuyuı yanlış yere açmışsın..

Son düzenleme:

elsalvador51

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
263
0
IP asla değişmez bunu OPTİMİC nickli abimiz yazılım geliştirici abimiz açıkladı ttneti bağlı oldugundan bi kod ile IP adresi değişmez isterseniz sorun büyük abilerinize :) sadece enternet kartını girip IP değiştiren
bazı aletler var ki bunlarda zaten öyle heryerde satılılmaz bilişim suçlarından korkmuyoruz çünkü site ve buna benzeri hacklerde toplu saldırı yapıyoruz bu nedenlede sorun çıkmıyor ama tabi kamu ve buna benzeri sitelere saldırıda af yok kardeşim IP dert etme o ürünü bulursan banada söyle :)

J3lueFire

Katılımcı Üye
29 Eyl 2012
624
0
Bu Redhack'i ne kadar büyütüyorsunuz.Bilişime parmak atmak ne demek şubat ayında Ankara Emniyet Müdürlüğüne siber saldırı düzenlediler.22 Kasım 2012 tarihinde de 10 kişi yargı önüne çıkarıldı.3 kişinin tahliyesine karar verildi.Dava hala devam etmektedir.Hakeden cezasını alacaktır.O konuda bir şüpheniz olmasın.

saklanbac

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
2,091
0
çeşitli anlık ip degişme programları var üçretli olanda var olmayanda var gerçi internet servis saglıcımız telekom dan degiştin an genede bulunur genelilke türkiyede sitesi hacklenenler pek polisle ugraşmaz

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
bilişim sucları hiç bir şey yapmaz sadece eğer mesela
biri cinayet işledi ne konuşmul ne yapmış onu inceler pc'de
ama sanalda daha yasal işlem cıkarılmadı...

TCK
Madde 244:
(1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(2) Bir bilişim sistemindeki verileri bozan, yok eden, değiştiren veya erişilmez kılan, sisteme veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.[††]

Bu ne peki ?

Kaynak : Bilişim Suçlarına Genel Bakış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.