Çözüldü Bimden Akıllı Saat Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
Merhaba Dostlar

22 Haziranda Bime gelen akıllı saati satın aldım saat fena değil işin aslı ancak bir derdım var
Dostlar,saatin mobil uygulaması ile eşleşmesi sıkıntılı şu şekilde açıklayayım pedometre(adım sayar) de attığım adımlar görünmüyor.Ayrıca sd kart sıkıntısı var müzik ve görselleri açmıyor (ilk taktığımda çalıştı sonradan bu sorun ortaya çıktı)

Uygulama ismi "FunRun"
Saat modeli "ZIY-1"

Ne yapmam lazım geri iade süresi var mı varsa yakın fiyata nasıl bir saat satın alayım her türlü desteğe açığım.

HAYIRLI GÜNLER...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0

Çok teşekkür ederim fakat yaptığı işlemleri bende biliyorum ve bunları yaptığım halde sıkıntılar yaşıyorum yazayım bir sefer daha:
1.Sim kart girişi yok
2.Sd kart okumuyor
3.Firmanın verdiği qr kodlu siteden indirilen "FunRun"uygulaması cihaz ile eşlesse bili adım sayar çalışmıyor

Ayrıca cihaz 80 Türk lirası

Ürüne yazılım at düzelir :)

Ne yapmam lazım ?!

Moderatör tarafında düzenlendi:

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Eğer Elinizde Cihazi Aldiğiniza Dayir Bim Fişi İade Etmek İsterseniz Ve "Kaşe"Basilmiş İse Servise Gönderebilirisniz

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Çok teşekkür ederim fakat yaptığı işlemleri bende biliyorum ve bunları yaptığım halde sıkıntılar yaşıyorum yazayım bir sefer daha:
1.Sim kart girişi yok
2.Sd kart okumuyor
3.Firmanın verdiği qr kodlu siteden indirilen "FunRun"uygulaması cihaz ile eşlesse bili adım sayar çalışmıyor

Ayrıca cihaz 80 Türk lirası

yalnız orada farklı bir program kullanıyor dikkat etmenizi isterim :) onları bildiğini tahmin ediyordum zaten :)

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
Garantilik bir durum yok bence cihazla alakalı bir durum gibi geliyor bim fişi elimde bulunmakta tüm yolları denedim senkronize olmuyor...

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
14 gün içinde iade hakkın var.
Fişle beraber gidip beğenmedim de. Almak zorundalar fazla üstelemezler zaten.
Ayrıca dandik bir şey zaten.
Xiaomi'nin yeni bilekliğini alabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.