Binder olan Hack Programları Nelerdir ?

BaranBey34

Yeni üye
8 Ara 2022
41
4
Arkadaşlar İyi Günler, binder(bağlayıcı) olan hack programları nelerdir ?.Ben burada şunada değinmek isterim basit olan bağlayıcı denilen binder programları var mıdır ?
Eğer varsa siz bu programları buraya yazabilir misiniz ?

Okuduğunuz İçin Teşekkürler.

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
429
5
225
Arkadaşlar İyi Günler, binder(bağlayıcı) olan hack programları nelerdir ?.Ben burada şunada değinmek isterim basit olan bağlayıcı denilen binder programları var mıdır ?
Eğer varsa siz bu programları buraya yazabilir misiniz ?

Okuduğunuz İçin Teşekkürler.
Basit bağlayıcılar, farklı dosyaları veya yazılımları bir araya getirerek tek bir dosya olarak sunarlar.Bir kötü sonuç olursa;sorumluluk size aittir!!;
  • EvilBinder: Dosyaları bir araya getirip zararlı yazılım dağıtımını kolaylaştıran bir proje.
  • DarkFusion: Zararlı amaçlarla kullanılabilecek kodların bir araya getirildiği bir platform.
  • MalwareMerge: Farklı kötü amaçlı yazılımları birleştirerek dağıtımını kolaylaştıran bir proje.
Hem şifreleme hem binder yaparsanız daha iyi olur...

Githubda araştırarak bulabilirsiniz.Arama motorlarında genellikle çıkmaz.Dikkatli olun!!

BaranBey34

Yeni üye
8 Ara 2022
41
4
Basit bağlayıcılar, farklı dosyaları veya yazılımları bir araya getirerek tek bir dosya olarak sunarlar.Bir kötü sonuç olursa;sorumluluk size aittir!!;
  • EvilBinder: Dosyaları bir araya getirip zararlı yazılım dağıtımını kolaylaştıran bir proje.
  • DarkFusion: Zararlı amaçlarla kullanılabilecek kodların bir araya getirildiği bir platform.
  • MalwareMerge: Farklı kötü amaçlı yazılımları birleştirerek dağıtımını kolaylaştıran bir proje.
Hem şifreleme hem binder yaparsanız daha iyi olur...

Githubda araştırarak bulabilirsiniz.Arama motorlarında genellikle çıkmaz.Dikkatli olun!!
Öncelikle Bilgi için teşekkür ederim. Buna ek olarak, peki anlaşılması daha zor olan bir binder(bağlayıcı) programlar var mıdır ?. Bu programları nasıl indireceğim biryerde yazıyor mu ?.Virtualbox makinesini istiyor mu ?

Okuduğunuz İçin Teşekkürler

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
429
5
225
Öncelikle Bilgi için teşekkür ederim. Buna ek olarak, peki anlaşılması daha zor olan bir binder(bağlayıcı) programlar var mıdır ?. Bu programları nasıl indireceğim biryerde yazıyor mu ?.Virtualbox makinesini istiyor mu ?

Okuduğunuz İçin Teşekkürler
Yani sorunuzu pek anlamadım.Deniyeceğiniz uygulamları virtualboxda deneyin.Daha zor binderlar parça parça veya açık kaynak yazılım sitelerin de dağıtılıyor.
  1. PyInstaller: Python dili için kullanılan bir binder programıdır. Python kodunu bağımsız çalıştırılabilir dosyalara dönüştürmeye yardımcı olur.
  2. Nuitka: Yine Python kodunu optimize edilmiş C/C++ koduna çeviren bir binder programıdır. Performansı artırmak amacıyla kullanılır.
  3. cx_Freeze: Yine Python kodunu bağımsız çalıştırılabilir dosyalara dönüştürmeye yarayan bir diğer binder aracıdır.
  4. NSIS (Nullsoft Scriptable Install System): Windows için kullanılan bir kurulum yapma aracıdır. Programların kurulum dosyalarını oluşturmak için kullanılır.
  5. Electron: Web teknolojilerini kullanarak masaüstü uygulamalar geliştirmenizi sağlayan bir binder platformudur. HTML, CSS ve JavaScript kullanarak uygulama geliştirmeye olanak tanır.
  6. JAR (Java ARchive): Java programlarını ve ilgili kaynak dosyalarını bir araya getirerek taşınabilir bir şekilde dağıtmak için kullanılır.

Daha karmaşık araçlar için Jupyter Notebook veya Google Colab gibi sitelere bir bakın...

İyi Günler

BaranBey34

Yeni üye
8 Ara 2022
41
4
Yani sorunuzu pek anlamadım.Deniyeceğiniz uygulamları virtualboxda deneyin.Daha zor binderlar parça parça veya açık kaynak yazılım sitelerin de dağıtılıyor.
  1. PyInstaller: Python dili için kullanılan bir binder programıdır. Python kodunu bağımsız çalıştırılabilir dosyalara dönüştürmeye yardımcı olur.
  2. Nuitka: Yine Python kodunu optimize edilmiş C/C++ koduna çeviren bir binder programıdır. Performansı artırmak amacıyla kullanılır.
  3. cx_Freeze: Yine Python kodunu bağımsız çalıştırılabilir dosyalara dönüştürmeye yarayan bir diğer binder aracıdır.
  4. NSIS (Nullsoft Scriptable Install System): Windows için kullanılan bir kurulum yapma aracıdır. Programların kurulum dosyalarını oluşturmak için kullanılır.
  5. Electron: Web teknolojilerini kullanarak masaüstü uygulamalar geliştirmenizi sağlayan bir binder platformudur. HTML, CSS ve JavaScript kullanarak uygulama geliştirmeye olanak tanır.
  6. JAR (Java ARchive): Java programlarını ve ilgili kaynak dosyalarını bir araya getirerek taşınabilir bir şekilde dağıtmak için kullanılır.

Daha karmaşık araçlar için Jupyter Notebook veya Google Colab gibi sitelere bir bakın...

İyi Günler

İyi Günler
Ben genel anlamda izinsiz bir şekilde bilgasayar bağlama programı var mı demeye çalıştım.Yani,birisinin bilgasayarına onun isteği olmadan bir exe programı yollayıp onun bilgasayarını dinleme ve izleme tarzında bir programı var mı demeye çalıştım.Tabi ki kişinin bilgasayarına virüs yüklemeden.Binder programınızda biraz böyle anladım.Yani,birisinin bilgisayarına veya geçici dosyalarına bir dosya bağlantısı ataraktan bilgisayara sızma veya bilgasayarı dinlenme gibi birşey zannettim.Sorumun ana teması aslında buydu.Bu konunun genel başlığını bilseydim,araştırmalarımı bunun üzerine yapacaktım

Okuduğunuz için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.