Binlerce mail adresini deneme programı var mı ?

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Merhaba arkadaşlar. Binlerce mail adresi ve şifre var. bu mail adreslerini tek tek denemem günlerimi alır.
acaba bunları programla otomatik girebileceğim bi sistem var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

misting

Üye
12 Eki 2019
75
11
Neptün
Dostum senin istediğin şey mailleri denemek için bir brute force programi varmı demek istedin evet bir çok program var. Kali linuxda kurulu olarak gelen "Hydra" programı mevcut bunun kullanımıni araştır sonra artık hangi platformda denemek istiyorsan ona göre kullanırsın iyi çalışmalar dilerim.

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Dostum bunun için MailChecker uygulamaları var bunları kullanabilirsin.

örnek verebilirmisin bitane. mailchecker diyince gelen mailleri bildiren programlar çıkıyor

Dostum senin istediğin şey mailleri denemek için bir brute force programi varmı demek istedin evet bir çok program var. Kali linuxda kurulu olarak gelen "Hydra" programı mevcut bunun kullanımıni araştır sonra artık hangi platformda denemek istiyorsan ona göre kullanırsın iyi çalışmalar dilerim.

sağolasın. bruteforce bildiğim kadarıyla şifre kırmak için. bende hazır mail ve şifreler mevcut. topluca bi programa atıp hangileri giriş yapıyor denemek istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.