BIOS güncelleme yardım...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anti_corci

Yeni üye
12 Eyl 2007
11
0
ArkadasLar ekran Kartını yükleyince windows xp yazısı qelio siyah arka plan üzerine altından yeşil çubuklar akıo o ekran qelio ondan sonra windows acıldıqındaki ses qelio ama qoruntu:mad: qelmio Sanırım BIOS qüncelleme ile ilqili bişey:confused: bende BiLmiorm nasıL yapacaqımı o Yüzden adminLerden,userLerden biLenlerden Yardım istiyorum:eek:

Bide benim Windows Xp Service Pack'Lerin hiç biri yüklü deil bu yüsden de sorun yapıyo olabilir mi ?

BIOS özelliklerim

Eqer bana ulaşamazsanız Msn Adresim: [EMAIL="[email protected]

Son düzenleme:

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Bak arkadaşım intel chipset li anakartın var ok..İlk önce windows xp service pack lerden herhangi birini kur sp2 tercih et zaten işletim sistemi kurmadan ekran kartı kurmak zaten mantıklı değil ok..

İşletim sistemini kurduktan sonra tüm driverları yükle ses driverı v.b. ok.

Ana kart cd sinden gerekli driverları kurduktan sonra ekran kartı driverını kur.

Şimdi gelelim en önemli noktaya bundan öncekiler basit işlemledi..

Bios güncellmesi dediğin şey nedir biliyormusun?

Eğer bu işlem sırasında en ufak hata yapıldığında anakartın en yakın çöplüğe gider bunu biliyormusun?

Bios güncellmesi her zaman yapılmaz! Zevk için yapılmaz! Acaba nasıl bişey dur bi bios güncelemesi yapıyım denipte yapılmaz!

Yani BİOS güncellemesi gerçekten ihtiyaç duyulduğunda ve bilgi varsa yapılacak birşeydir..Çünkü son derece riskli nir işlemdir..

Eğer ki BİOS güncellemesi gerekiyorsa yapılacaksa buda anakart cd sindeki verilmiş olan adreslerden girilerek bakılır..

Burda sizin için anakartınıza en uygun bios güncellemesi ve nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde verilir Yani uzun lafın kısası BİOS güncelemesi bu cd üzerindeki yada içerisindeki adreslerden bakılarak yapılır..

Tabi bu işlem esnasında her adıma harfiyen uyulur yoksa ANAKART mefta olur..Cebinede darbe olur:) Arkadaşım ilk önce sistemini kur sonra gerisini yap..Ama sakın bios güncelleme:) Herkese iyi forumlar..

anti_corci

Yeni üye
12 Eyl 2007
11
0
Bak arkadaşım intel chipset li anakartın var ok..İlk önce windows xp service pack lerden herhangi birini kur sp2 tercih et zaten işletim sistemi kurmadan ekran kartı kurmak zaten mantıklı değil ok..

İşletim sistemini kurduktan sonra tüm driverları yükle ses driverı v.b. ok.

Ana kart cd sinden gerekli driverları kurduktan sonra ekran kartı driverını kur.

Şimdi gelelim en önemli noktaya bundan öncekiler basit işlemledi..

Bios güncellmesi dediğin şey nedir biliyormusun?

Eğer bu işlem sırasında en ufak hata yapıldığında anakartın en yakın çöplüğe gider bunu biliyormusun?

Bios güncellmesi her zaman yapılmaz! Zevk için yapılmaz! Acaba nasıl bişey dur bi bios güncelemesi yapıyım denipte yapılmaz!

Yani BİOS güncellemesi gerçekten ihtiyaç duyulduğunda ve bilgi varsa yapılacak birşeydir..Çünkü son derece riskli nir işlemdir..

Eğer ki BİOS güncellemesi gerekiyorsa yapılacaksa buda anakart cd sindeki verilmiş olan adreslerden girilerek bakılır..

Burda sizin için anakartınıza en uygun bios güncellemesi ve nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde verilir Yani uzun lafın kısası BİOS güncelemesi bu cd üzerindeki yada içerisindeki adreslerden bakılarak yapılır..

Tabi bu işlem esnasında her adıma harfiyen uyulur yoksa ANAKART mefta olur..Cebinede darbe olur:) Arkadaşım ilk önce sistemini kur sonra gerisini yap..Ama sakın bios güncelleme:) Herkese iyi forumlar..

TesekkürLer Yardımın[+ Rap ;)] için Simdi Yapmam qereken Sey Sp2'yi kurduktan sonra Ekran Kartını Yüklemek
Ayrıca;
BIOS qüncelleme ile ilqili olan riskleri biliodm Siz bilionuz mu die Sordum :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.