Bios siyah ekran hatası

hacker2014

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
320
0
Karabük
bunun için ilk önce bios pilini çıkarıp yuvasına bir malzeme koyup 30 sn civarında bekleyip tekrar pili tak,eğer çözüm olmazsa pili değiştir buda çözüm olmazsa biosu yeniden yazmak gerekebilir

Michavel

Üye
3 May 2014
92
0
Yanlış tuşa basıyosundur ya tüm tuşlara aban :D Ya da anakartın markasına göre internette yazıyor tuşlar yoksa başka sebebi olcağını sanmıyorum her anakartın biosu var

Michavel

Üye
3 May 2014
92
0
Bios pilini çıkarıp tak tam nasıl yapılıyordu bilmiyorum bekletiliyo heralde o yaz internete bios resetleme pil çıkarma diye yap onları sorunun çözülür benim başımada geldiydi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.