Bir aydır masüstüne dosya atamıyorum

Reckl

Yeni üye
26 Mar 2019
5
0
Cevap: çok acil yardım 1 aydır masüstüne dosya atamıyorum

hayır masaüstüne erişim engellendı dıyor antıvurus vs kapalı ama yinede hiçbir exeyi atıp aççamıyorum

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Cevap: Bir aydır masüstüne dosya atamıyorum yardım

Bendede var dı virüsten dolayı bu.
Virüsü atan kişi senin masaüstüne erişimini engellemiş.

Tabi bende ki böyleydi senin sorununun kaynağını bilmiyorum.

BUSTED66

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
273
6
Dosya İzinlerini Gözden Geçir.

Dosyaya veya klasöre sağ tıkla ve ardından Özellikler'i seç.
Güvenlik sekmesine tıkla.
Grup veya kullanıcı adları altında, sahip olduğun izinleri görmek için adına tıkla.
Düzenle'yi seç, ardından gereksinim duyduğun izinlere ilişkin onay kutularını seçerek işaretle ve ardından Tamam'ı seç.

Bilgisayarında 3 tane mi yönetici var ? Orayı Anlamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.