bir bayan bayan olduğu halde arabayla 160 basarsa ne olur ?(hep birlikte bakalım

aslan51

Katılımcı Üye
11111111111pd7.jpg

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 131KB.

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Konunun başlığındaki gülme ikonunu anlayabilmiş değilim. Burada bir bayan feci şekilde can vermiş; bunda gülünecek bir taraf görmüyorum ben.

Konunu yorumsuz başlığı ile veremez miydin?

mohikan123

Yeni üye
28 Şub 2008
11
0
ewt ya onu bnde anlamadım gülme ikonunu!!! burda bir bayan feci şekilde can wermiş.binbaşımın dediği gibi gülünecek bi taraf yok...

alizzz

Yeni üye
9 Ağu 2009
11
0
amann dostum bnm kız arkadaşım basit bi virajda 90la bile bariyere girmeyi başardı :)
birazda insan kendini bilicek her ehliyeti olan yola düşmemeil. Bayan şöförlere karşı bi kast yok ama daha dikkatli olmaları konusunda uyarılmalarıda gerekli.
Devlet baba bu sese kulak ver çek kızların kulağını :)

R0dosto

Katılımcı Üye
Konunun başlığındaki gülme ikonunu anlayabilmiş değilim. Burada bir bayan feci şekilde can vermiş; bunda gülünecek bir taraf görmüyorum ben.

Konunu yorumsuz başlığı ile veremez miydin?

Saçma zevkler ve renkler tatışılmaz derler ama katılmamama rağmen seni ne ilgilendirirki arkadaşım anlayamadım :confused: Sadists'se sadist sanane alla alla ;) Olaya hep kötü yönünden bakmayın allah aşkına :)

Son düzenleme:

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Saçma zevkler ve renkler tatışılmaz derler ama katılmamama rağmen seni ne ilgilendirirki arkadaşım anlayamadım :confused: Sadists'se sadist sanane alla alla ;) Olaya hep kötü yönünden bakmayın allah aşkına :)

gülmenin eğlenmeninde bir adabı vardır.

''bak kadın parçalanmış HA HAA HAAA''

nasıl bir anlayıştır bu....

kadın derken bir küçümseme var konuda.niye sizin ananız bacınız yokmu;)

R0dosto

Katılımcı Üye
gülmenin eğlenmeninde bir adabı vardır.

''bak kadın parçalanmış HA HAA HAAA''

nasıl bir anlayıştır bu....

kadın derken bir küçümseme var konuda.niye sizin ananız bacınız yokmu;)

:D Zaaaaa bak zeki abim yorum yapmış :p Benim dediğim bu değil.Ayrıca kadını erkeği kayırmam!!!Kadın napmışta parçalanmış 160 basmış salak tabakhaneye bokmu yetiştiriyonda basıyon :confused:Gülmeye qelince herkesin kendine :p

__ExLeM__

Katılımcı Üye
17 Haz 2009
259
0
BursAnkara
Aslında bu sırf kadınLarın yaptığı bişi deiL Türkiye de günde kaç tane kaza oLuo ve bunLarın çoğuda erkek bu tarafınıda düşünmek Lsm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.