Bir bildiyiniz var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pranker

Yeni üye
27 Şub 2011
29
0
Beyler, ben çift vatandaş olduğum için, normal'de tek bir ülke'de askerlik yapmam lazım. Sorun şudur, Türkiye ile Ürdün'un arasında askerlik için anlaşma olmadığı için benim her iki tarafta askerlik yapmam lazım olmaktadır.
Eğer birinizin bildiyi varsa bu konunun doğru oldunu bana bildirebilir ise, çünkü hala inanamıyorum.
Bir kaç sene önce Türkiye'de askerliğimi erteledim, ama eğer her iki ülke'de askerlik yapacak isem benim bir ya da iki sene her iki tarafın askeri olarak harcıyacam. :(

Pranker

Yeni üye
27 Şub 2011
29
0
Türkiye'de olmadığım için, tek konsolos'a sorabilirim, ve onlar her iki ülke'de askerliğim geçerlidir dediler, birde her iki tarafta yapmam lazım diye dediler. bunun için size sormuştum. Teşekkür ederim herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.