Bir Büyü Bilgisi -- DarkViper

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Asr-ı Gayb,tılsımlı dualar içeren bir tekniktir.Tekniği yaptığınız da,arkanızdan konuşan,size yalan söyleyen kişileri rüyanızda görüyorsunuz

lb2ZYr.jpg

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,186
579
26
Sakarya
Asr-ı Gayb,tılsımlı dualar içeren bir tekniktir.Tekniği yaptığınız da,arkanızdan konuşan,size yalan söyleyen kişileri rüyanızda görüyorsunuz

lb2ZYr.jpg
Hatalı bilgi dostum bak ben 4 yıldır paranormal olayları araştırıyorum bir çok kez vakalı köylere terk edilmiş yerlere gittim büyü dediğimiz şey cinler tarafından yapılan bir şey ve cinler karşılıksız iş yapmaz bunu bilin öncelikle sonra ben asla korkmam vs.vs. diyen çok kişi gördüm ben yanımda gelipte kaçıp giden mi dersin bende geliyim diye yalvarıpta korkup kuyruk gibi peşimden ayrılmayan mı dersin neler neler

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Hatalı bilgi dostum bak ben 4 yıldır paranormal olayları araştırıyorum bir çok kez vakalı köylere terk edilmiş yerlere gittim büyü dediğimiz şey cinler tarafından yapılan bir şey ve cinler karşılıksız iş yapmaz bunu bilin öncelikle sonra ben asla korkmam vs.vs. diyen çok kişi gördüm ben yanımda gelipte kaçıp giden mi dersin bende geliyim diye yalvarıpta korkup kuyruk gibi peşimden ayrılmayan mı dersin neler neler

bak dostum bende bu işlerle ugraşıyorum iyi araştır derim :)

S.A.B.E.R!/

14 Mar 2017
4,186
579
26
Sakarya
dostum bu olayın gerçek olup olmadıgını kanıtlarım araştıralım diyince tamam yapalım ama bu bilgi gerçektir :=)

Ben sana diyorum ki büyü var evet ama cinler tarafından yapılan birşey ve cinler karşılıksız iş yapmaz yani bunları yapacak kişilere sesleniyorum bu işler basit işler değil

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
Büyüyle ediyle büdüyle işim olmaz da...

Parapsikoloji ve telekinezi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açıkçası 4-5 yıl kadar önce heves edip aşırı bir şekilde araştırmıştım, 1-2 ay boyunca denemiştim, en son cd kabının içindeki psiwhelli çevirene kadar...

Daha sonra bidaha yapmadım, uğraşmadım. Sizce bu olay, insanların kendi kinetik gücü müdür yoksa farklı boyutlara yormak lazım mı? :RpS_rolleyes:

S.A.B.E.R!/

14 Mar 2017
4,186
579
26
Sakarya

Açıkçası 4-5 yıl kadar önce heves edip aşırı bir şekilde araştırmıştım, 1-2 ay boyunca denemiştim, en son cd kabının içindeki psiwhelli çevirene kadar...

Daha sonra bidaha yapmadım, uğraşmadım. Sizce bu olay, insanların kendi kinetik gücü müdür yoksa farklı boyutlara yormak lazım mı? :RpS_rolleyes:

Ben sadece paranormal dostum parapsikoloji ve telekinezi hakkında bilgim yok tabi telekinezi psikolojide büyük rol oynar

Besk

Üye
14 Mar 2017
131
0
ÖTÜKEN

Bunlar tamamen dümen telekinezi falan hepsi hikaye bende uğraştım

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
Ben sadece paranormal dostum parapsikoloji ve telekinezi hakkında bilgim yok tabi telekinezi psikolojide büyük rol oynar
Aslında sormak istediğim, telekinezi ve astral seyahatin senin dediğin boyutlarla bir alakası var mıdır?

Kağıt, kutunun içinde hiçbir temas olmaksızın, parmaklarımın hareketleriyle, yönlenmesi ve onu gerçekten kutunun dışında parmaklarımın arasında hissetmem, ağırlığını farketmem...

İnternette okuduğumda, videoları izlediğimde inanmayıp "yok lan artık daha neler" derdim, taaki o gün başarana kadar, sonrasında niyeyse bir daha yapmak istemedim.

İşte o yüzden şunu soruyorum, kağıdı çeviren bizim kinetik gücümüz mü yoksa farklı boyutlarla alakası var mı?:RpS_huh:

S.A.B.E.R!/

14 Mar 2017
4,186
579
26
Sakarya
Aslında sormak istediğim, telekinezi ve astral seyahatin senin dediğin boyutlarla bir alakası var mıdır?

Kağıt, kutunun içinde hiçbir temas olmaksızın, parmaklarımın hareketleriyle, yönlenmesi ve onu gerçekten kutunun dışında parmaklarımın arasında hissetmem, ağırlığını farketmem...

İnternette okuduğumda, videoları izlediğimde inanmayıp "yok lan artık daha neler" derdim, taaki o gün başarana kadar, sonrasında niyeyse bir daha yapmak istemedim.

İşte o yüzden şunu soruyorum, kağıdı çeviren bizim kinetik gücümüz mü yoksa farklı boyutlarla alakası var mı?:RpS_huh:
Dostum dediğim gibi bu tür işler psikoloji ile başlar psikoloji ile biter astral seyehatte önce özgüvenin olmalı sonra inanmalısın he tabii öyle ha diyince olmuyor 1 yaparsın olmaz 2 yaparsın olmaz hatta 10 kez 50 kez yaparsın olmaz gece uyurken bi bakmışsın 51. Kez de sonuç almışsın başarmışsın

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ

****fizikle bende birçok defa uğraştım ve bunların farkl ıbir boyutla alakası yok tamamen insan beyninden çıkan manyetik dalgalarla alakalı

şöyle düşün bir radyo nasıl havada hiç kimsenin varlığını dahi anlamadığı dalgaları yakalayıp sese dönüştürüyor ufacık bir alet bunu yapıyor insan beyini o kadar mucezerle yaratılmış ve manyetik dalgalar yayıyor sürekli olarak bun uneden yapamasın. mikro dalga yemeği manyetik alanla ısıtır uzaktan kumanda manyetik alanı kullanır mıknatıs ****li manyetik alanla çeker bu tamamen insanın mucizesi in le cinle alakası yok :D

S.A.B.E.R!/

14 Mar 2017
4,186
579
26
Sakarya
Tabi bazı şeyler var örneğin gözün kapalıyken keten pantolona dokunursun eline toprak değmiş sanarsın fakat gözünü açarsın keten pantolona dokunmuşsun bunu gibi hani bazı tv programlarında yarışmacıların gözlerini bağlayıp ta bişeylere dokunduruyolara ya işte onları dikkatli izle :)

Besk

Üye
14 Mar 2017
131
0
ÖTÜKEN
Dümen olduğunu bende düşünüyordum hocam ama öz kardeşimle beraber aynı anda yapmasak ne ben ona nede o bana inanırdı..

Kardeşim madem öyle artık sen bir milyonersin. James Randi hayatını bu tür işleri yapıp gerçekten yaptığını iddaa edenlerin foyasını çıkarmaya adamış eski bir ilizyonist ve bu üstün güçlerini kanıtlayana 1 milyon dolar verecek ama hala çıkan olmadı :) [ame]https://www.youtube.com/watch?v=c0Z7KeNCi7g[/ame]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.