Bir değerlendirme talep etmek için hesabını onayla hatası

xmtn21

Yeni üye
13 Ara 2020
5
0
Merhabalar bir kaç aydır kapanan İnstagram sayfam için böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Form gönderemiyorum sürekli aynı hata "Bir değerlendirme talep etmek için hesabını onayla" hatasını alıyorum. Sanki buga düşmüş gibi. Hesaba giriş yapımcada sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunu çöze bilen veya çözebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum.

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
971
82
Cevap: İnstagram sorun "Bir değerlendirme talep etmek için hesabını onayla" yardım

SorununTam Olarak Anlamadım ama Hesabınızı E Postasını Bi Güncellemeyi Deneyin. Sorun Ondan Dolayı Olabilir

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika
Cevap: İnstagram sorun "Bir değerlendirme talep etmek için hesabını onayla" yardım

Merhabalar bir kaç aydır böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Form gönderemiyorum sürekli aynı hata "Bir değerlendirme talep etmek için hesabını onayla" hatasını alıyorum. Sanki buga düşmüş gibi. Hesaba giriş yapımcada sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunu çöze bilen veya çözebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum.

Hatanın sebebi

1- Mailiniz, hesaba onaylı değildir

2- Form fix yemiş ola bilir.

-----------------------------------------
Bildiğim Tek Çözüm Var
Hesaba normal şifrenizle giriş yapıp itiraz ede bas oradan çıkan form linkiyle forma gir...

xmtn21

Yeni üye
13 Ara 2020
5
0
Forum da böyle bir cevap buldum;

Sıfırdan mail açıp oraya eski mail yerine eklersen formu gönderir.

Bknz
https://www.turkhackteam.org/9132297-post4.html

Denedin olmadıysa;
https://www.turkhackteam.org/9179357-post8.html
Konuya bakmıştım yardımı olmadı. gönderdiğin alıntıdakı arkadaşa yazdım bakalım. teşekkürler.

Hatanın sebebi

1- Mailiniz, hesaba onaylı değildir

2- Form fix yemiş ola bilir.

-----------------------------------------
Bildiğim Tek Çözüm Var
Hesaba normal şifrenizle giriş yapıp itiraz ede bas oradan çıkan form linkiyle forma gir...
dostum zaten sorun o formla alakalı email altında çıkıyor email değiştirince username veriyor aynı hatayı. bug gibi bişey.

SorununTam Olarak Anlamadım ama Hesabınızı E Postasını Bi Güncellemeyi Deneyin. Sorun Ondan Dolayı Olabilir
Bir değerlendirme talep etmek için instagrama giriş yap ve hesabını onayla diyor hatada, kayıtlı emaili yazınca bu hatayı veriyor email başka email yazınca kullanıcı adında aynı hatayı veriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6

Merhaba,
Bu sorun farklı coğrafi bölgelerden erişim yapıldığında oluşabilmektedir.Doğrulamayı en son instagram'a giriş yaptığınız cihazdan uygulamanız gerekmekte.Deneyip sonucu tekrar bildirebilirsiniz.
İyi Forumlar.

xmtn21

Yeni üye
13 Ara 2020
5
0

Merhaba,
Bu sorun farklı coğrafi bölgelerden erişim yapıldığında oluşabilmektedir.Doğrulamayı en son instagram'a giriş yaptığınız cihazdan uygulamanız gerekmekte.Deneyip sonucu tekrar bildirebilirsiniz.
İyi Forumlar.
Merhabalar. Kapanmadan önceki 1 yıllık giriş çıkışlar aynı coğraği bölge aynı telefon aynı ip üzerindendir.

xmtn21

Yeni üye
13 Ara 2020
5
0

Bu formu doldurup e-postanı arada bir kontrol edebilirsin.

bu formu hiç dolduramıyorum kayıtlı emaili yazınca hata alıyorum email başka yazıyorum bu sefer kullanıcı adının altında aynı hata beliriyor. Kimlik yollama gibi formlarla emaile dönüş alıyorum ama başka email olduğu için hesap açılmıyor. kayıtlı emaille formlar doldurduğum emailden hata alıyorum direk email değişince kullanıcı adında hatayı alıyorum. Yinede teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.