Bir forumda hesap çalabilirmiyim

Altay035

Yeni üye
13 Tem 2013
30
0
Hesabımı banlayan bir mod vardı onun hesabını alabilirmiyim . isterseniz gerekçesini ve forum ismini söyleyebilirim

TunayC

Yeni üye
13 Tem 2013
47
0
Kardeş Burda Tayyipçi ayrımı yapmıyoruz biz Hepimiz türküz Başbakanın Suçu olabilir Cumhurbaşkanı ondan üstün olduğu halde birşey görmüyoruz. tayyipçileri banlamadı diye kızma . herkezin görüş açısı farklidir başbakanı bende sevmiyorum ama şu an bir kötü sözümü gördünmü forumda başbakana dair ?

Altay035

Yeni üye
13 Tem 2013
30
0
Orhan şam la ilgili konu açmıştım haberin içindede bir adama devlet yalakası gibi bir şey yazılmış ben yazmadım copy paste yapmıştım :D adam gelmiş diyone siyaset yapmıyon konuyu kapat diyo bende kapatmıyom soru? yazdım o bişeyle dedi unuttum bende havlamayı kes dedim sonra uyarmadan banladı mod :D

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Siyaset konusuna girme dostum "Tayyip" gibi kelimeler kullanma forum içerisinde. Konuşmanızın içeriği bizi ilgilendirmez. Karşındaki kişiyi ancak keylogger veya rat ile kandırarak ele geçirebilirsin hesabı başka bir yolu yok. Konuşmalarınıza dikkat edin, gereksiz yorum yapmayın ve siyasete girmeyin. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.