Bir hacker neden hack yapar ?

canerdgn58

Yeni üye
17 Ara 2012
27
0
Arkadaşlar merak edıyorum herkezin farkılı bir amacı olur birbirimizi şaşırtalım herkez bir neden yazsın mesela bir kişinin pcye erişmenin amacı ? :diablo

kopxd

Uzman üye
2 Ocak 2012
1,094
0
Administrato
Hackerin amacı bellidir ya kendi çıkarları için çalışır yada vatan için ben vatan için çalışıyorum site hackliyorum.yabancılara virüsler yedirmeye çalışıyorum ve daha nicesi.

Francua60

Yeni üye
18 Ocak 2013
20
0
İstanbul
Ben kendi adıma Konuşmak istemem Çunku hepimiz THT Altında yetiştik ve THT'nin misyonlarına göre Bir hacker zevk için değiL VATAN'ı için ve VATAN'ına hakaret eden hoşuan gitmeyen bir site veya bir kuruluş yakalarsa. Anında patlatır. Tabii ki de bunun için çok çalıştılar. Bu saatten sonra adamların Hackleyemeyceği bişey yok bence. Birleşmiş Milletler'i Bile hacklediler Daha ne? :) B uarada sana tavsiyem uzun lafın kısası sakın bu işi zevk için yapma.!

Alcatraztc

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
900
0
İşte bazen vatan hainlerini ezmek için , bazen can sıkıntısı , bazende fok balıklarının yanlızlıgının isyanı için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.