Bir kişinin bilgisayar veya mobil cihazına bir fotoğraf yada bir yazı yansıtılabilir mi ?

omega 243

Üye
2 May 2020
54
0
Web
Herkeze merhaba,bir kişinin bilgisayar veya mobil cihazına o kişinin haberi olmadan bir fotoğraf yada bir yazı yansıtılabilir mi ? yapılabiliyorsa nasıl yapılıyor yardımı dokunucak herkeze teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
Konuyu biraz daha açabilir misin ?

Bir müdahale yapmadan karşıdaki kişinin cihazına erişmek zor.
Karşı cihaza trojan atman gerekiyor bunun için forumda bulunan "Sosyal Mühendislik" & "Trojan ve Virüsler" konularını inceleyebilirsin.

trojan ve vürüs ile neyi amaçlıyorsun? sen biraz daha aç bence olayı.

Adam kısaca şunu demiş "Telefonları web sitesi gibi düşünüyorum ve indexlemeye çalışıyorum."

1998 lerde, foxnet gibi şeyler vardı. aynı ağa bağlı telefon, tablet ve bilgisayarlara mirror yaparak açıyordu. genellikle internet kafeleri bundan çok yandı. bu sorunun çözümü 1999 yılında çoğu internet kafenin usb yasağı çıkarmasıyla son buldu :)

Bu arada artık foxnet gibi şeyler yok, olmasında.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul
trojan ve vürüs ile neyi amaçlıyorsun? sen biraz daha aç bence olayı.

Adam kısaca şunu demiş "Telefonları web sitesi gibi düşünüyorum ve indexlemeye çalışıyorum."

1998 lerde, foxnet gibi şeyler vardı. aynı ağa bağlı telefon, tablet ve bilgisayarlara mirror yaparak açıyordu. genellikle internet kafeleri bundan çok yandı. bu sorunun çözümü 1999 yılında çoğu internet kafenin usb yasağı çıkarmasıyla son buldu :)

Bu arada artık foxnet gibi şeyler yok, olmasında.

Boş yapmışsın, adam bir yolunu sormuş değilmi ?
Bende günümüzde bunu nasıl yapabileceği hakkında gerçekçi bir yol gösterdim. kalkıpta tarihini anlatmadım senin gibi neyi amaçlıyorsun diyor birde :gülenyüz :gülenyüz :gülenyüz :gülenyüz :gülenyüz :gülenyüz :gülenyüz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.