Bir Kişiye Gamer Seti Hediye!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Tem 2022
165
48
Peki nasıl göndereceksin. İsim soyisim yazmadanmı göndereceksin. Hack platformu burası. Çok kötü niyetlilerde var. Sen adını soyadını yazıpta gönderirsin oda seni siber suçlara verir hakkında türlü iftiralar atabilir. İyi niyetlisin anlıyorum. Bunu ben anlarım başkasıda ama kötü niyetli olan bunu anlamaz dostum

'Subutay

Yeni üye
17 Tem 2022
50
48
Orhun Nehri
Peki nasıl göndereceksin. İsim soyisim yazmadanmı göndereceksin. Hack platformu burası. Çok kötü niyetlilerde var. Sen adını soyadını yazıpta gönderirsin oda seni siber suçlara verir hakkında türlü iftiralar atabilir. İyi niyetlisin anlıyorum. Bunu ben anlarım başkasıda ama kötü niyetli olan bunu anlamaz dostum
Essahtan mı diyon?

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,036
5,997
[C*]

Soru şu neden hadi diyelim ki katıldık ve kazandık bize nasıl göndereceksiniz?

Arkadaşlar, anonimliğinize bu kadar önem veriyorsanız katılmayabilirsiniz. Yıllardır süregelen şu "Burası hack forumu, kişisel bilgi veremem" düşüncesi gerçekten bir garip. Amaç da yarın öbür gün bir hata yaparım, beni bulurlar gibi saçma sapan bir düşünce. Öyle birşey olsa zaten isme soyisme gerek yok ki, IP denen bir olay var. Bunun farkında değilsiniz sadece. Ödülü alacak kişinin kişisel verileri forumda yayınlanmayacak, gerçekten çok garip düşünceler bunlar.

Ayrıca katılacak ve katılmış olanlara iyi şanslar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.