Bir Konuda Yardım Edin Bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McHell

Yeni üye
17 Haz 2010
16
0
Merhabalar,

Ben online oyunlarda char hacklemek istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum yardım edebilecek olan varmı???
(METİN2)

qelq

Katılımcı Üye
7 Nis 2010
338
0
Mars
kardeş böyle şeylerle uraşma derim ama illada yapıcam diyosan bul bi keylogger atarın millete 1 numara lamer olursun benden söylemesi

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Online Oyun Hırsızlığı Yapmamanızı Tavsiye Ederim...

"Musa Kang" 12-13 Yaşındaki Bir Çocuk Online OYun Şifrelerini KeyLogger Yöntemi İLe Ele Geçirip Satıyordu.
Bunun Üzerine Hesabı Soyulan Şahıs Musa Kang'ı Öldürmüştü

Unutmayin Bu İşler Çok Tehlikeli, Online Oyun Sahip'Leri Sürekli Takip Yapıyorlar..

Asıl Sahibi Tespit Edildiğinde Kimlerin Girdiğini Anında Söylüyorlar..

Ve Hesabı Soyulan Kişi O Öfke İLe OLumsuz Sonuçlara Neden OLuyor ;)

Lütfen Bunları Unutmayalım Bu Tehlikeli Şeylerden Uzak Duralım...

Hakkımız OLmayanı Almak Bize Yakışmaz Zaten ;)

Son düzenleme:

HyTrL

Yeni üye
20 Haz 2010
24
0

"Musa Kang" 12-13 Yaşındaki Bir Çocuk Online OYun Şifrelerini KeyLogger Yöntemi İLe Ele Geçirip Satıyordu.

Unutmayin Bu İşler Çok Tehlikeli, Online Oyun Sahip'Leri Sürekli Takip Yapıyorlar..

Son cümleye katılıyorum, MİSYONUMUZa uymaz ;)

Kst37

Üye
10 Ağu 2007
97
0

Haklısın kardeş bu yazıyı alıp konu açıcaksın aslında ama bunu yapan kişiler senin dediklerini hiç düşünemiyorlar bunun bir suç oldugunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.