Bir Lamer olarak neleri öğrenmeliyim

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Hocam arkadaş haklı brute force kulanmasını bildikten sonra zaten zor bişey değil benim gözümde lamer dır kulanan fakat bu benim şahsi kararım sıra soruna gelince
kardeş ben sana sıralayam nasıl istersen başla

1,"Sql" "XSS"Nedir,nasıl bulunur nerde kulanılır
2,Sql acığını nasıl kulanabilirim nasıl database cekebilirim
3,SQL programları havij sqlmap sqldumper gibi programları araştır onları kulanmaya bak
4,azcık biligisyar mühendisiliği yani bilgisayrlarla ilgili bilgin olsun trojan felan filan
5,bunları öğrendin şimdi sql mapla nasıl site db çekilir nasıl manuel sql yapılır oğren

Bunları Öğren Gerisi Gelir Zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.