Bir laptopum war ama driverlerimi tam olarak bılmıyorm nasıl bulabılırım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DumanFeeL

Üye
16 Eyl 2009
59
0
Baslıkta belırttıgım gıbı bır laptopum war format atcam ama driverleri bilmiyorum ekran kartı ses kartı gibi driverleri nasıl bulabılırım yardım pls .S

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
floot yapmayın kardes sende format atacaksan makineye deiver scan die program var formattan sonra onu kur programı calıstır otomatık tanınmayan programların driverini indirip kuruyo kolay gelsin

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
senin sölediğin şeyle arkadaşın sölediği şey aynı sadece anlatış şekli farklı sonuç aynı...

laptopunun web sayfasına gir destek kısmından ulaşabilirsin driverlerine

iyi o zaman baska bır sey yazıyım kardes laptop Yonga Setindeki Numara İle Tüm Seriden BUulabılırsın Isterse Marka Uyusmasın Sadece Yonga Setı Uyussun Yeterlı dır Sana ;)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Format attıktan sonra asagıdakı lınktekı programı ındır kardes ıcınde programın serıalıde mevcut daha sonra programı bılgısayarına kur ve ''Update Driver kısmına'' program laptop'unda kurulması gereken drıverları arastırır sonra tek tek hepsını ınternetten ındırır sende laptop'una kurarsın kardes.
https://tik.lat/x1Ic0

Bı sorun olursa yapamadıgın yardım ederım kardesım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.