Bir pc de 2 ethernet kartı ( yardım edin lütfen )

vedat2935

Yeni üye
9 Tem 2009
23
0
MERHABALAR
KOLAY GELSİN ARKDAŞLAR.Arkadaşlar ben bilgisayarımda 2 ethernet kartını aktif halde kullanmak istiyorum.1. ethernet kartıma internet kablosu takılı.2. ethernet kartımada bir kablo takıp ana bilgisayarın interneti diğer 2. bir bilgisayarda kullanmak istiyorum.2 ethernet kartı aynı anda nasıl çalışır ve diğer pc yede internet ulaştırabilirim.:confused:Yardımların için şimdiden çok teşekkür ederim.

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
1. ethernet kartını giriş 2. ethernet kartını çıkış olarak gösterme bişey görmedim duymadım kardeşim :) ek cihaz şart

Edit: Ama aklıma bişey geldi .d şimdi o kablodan bir tane daha alıp ucunu kesip diğer kablodan seri bağlantı ile öteki pc'ye bağlayabilirsin ;)

Dipnot : 2 pc'de internete bağlı iken ip çakışması yaşabilir..

ethernet2.jpg

Son düzenleme:

vedat2935

Yeni üye
9 Tem 2009
23
0
1. ethernet kartını giriş 2. ethernet kartını çıkış olarak gösterme bişey görmedim duymadım kardeşim :) ek cihaz şart

Edit: Ama aklıma bişey geldi .d şimdi o kablodan bir tane daha alıp ucunu kesip diğer kablodan seri bağlantı ile öteki pc'ye bağlayabilirsin ;)

Dipnot : 2 pc'de internete bağlı iken ip çakışması yaşabilir..

ethernet2.jpg

İnternette yapıldığına dair dedikodular dolaşıyor fakat mantiki olarak neden olmasın diyor insan :D benimde aklıma gelmişti fakat pek sağlıklı yok değil kesmek biçmek :)) yardımların ve ilgin için teşekkür ediyorum kardeşim. artık 2 adet kablosuz alıp geçici bağlantı kuracağım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.