Bir seri katilin öldürdüğü çocuğun annesine yazdığı mektu

lord_magic

Katılımcı Üye
13 Şub 2006
607
6
c:\Trojan.ex
''GERÇEKTİR''

Şüphesiz* bir seri katil tarafından yazılan en hasta mektup* yamyam çocuk katili Albert Fish’in 1928 yılındaki on iki yaşındaki kurbanı Grace Budd’ın annesine 8 yıl sonra 1934 ‘te yazdığı mektuptur. Büyük şanstır ki Bayan Budd okuma yazma bilmiyordu ve böylelikle bu rezil mektubu okuma dehşetinden kurtulabilmişti. Bu mektubun aslı bu gün sanatçı Joe Coleman’ın koleksiyonundadır.

Çok Sevgili Bayan Budd*

1894’te bir arkadaşım Steamer Tacoma gemisinde denizci olarak denize açılmıştı. San Francisko’dan Hong Kong’a gitmek üzere yola çıkmışlardı. Limana varınca iki arkadaşı ile karaya çıkmışlar ve çok içip sarhoş olmuşlar. Döndükleri zaman geminin limandan ayrıldığını görmüşler. Bu sırada orada kıtlık hüküm sürmekteymiş. Etin kilosu 2-6 dolar arasındaymış. Çok fakir olanlar arasında açlık sıkıntısı o kadar büyükmüş ki diğerlerinin açlıktan ölmesini önlemek amacıyla 12 yaşından küçük tüm çocuklar* et olarak pazarlanmaları için kasaplara satılıyorlarmış. Herhangi bir kasaba gidip pirzola* biftek* kuşbaşı isteyebilirmişsiniz. Çıplak bir çocuk vücudunun bir kısmı önünüze getirilir ve istediğiniz parçaları kestirebilirmişsiniz. Bir kızın veya oğlanın kalça kısmı* en lezzetli bölümmüş ve dana kotlet olarak satılan en pahalı etmiş. John orada çok uzun kalmış ve insan etine karşı bir düşkünlüğü oluşmuş. New York’a dönünce biri 7 diğeri 11 yaşında iki oğlan çocuğu çalmış. Onları evine götürüp soymuş ve bir dolaba kapamış. Sonra tüm giysilerini yakmış. Her gün etlerinin iyi ve yumuşak olması için onlara işkence yapıp dövmüş. Önce 11 yaşındaki oğlanı öldürmüş* çünkü onun poposu daha tombul ve tabi ki daha etliymiş. Kafası* kemikleri ve bağırsaklarından başka vücudunun her bir parçasını pişirip yemiş. Fırında pişirmiş (tüm popsunu)* haşlamış* kızartmış ve kuşbaşı yapmış. Küçük oğlana da aynı şeyleri yapmış. Ben o zamanlar 409 Doğu 100. Sokak’ta oturuyordum. Bana insan etinin çok lezzetli olduğunu o kadar sık söylemişti ki ben de tatmayı aklıma koydum. 3 Haziran 1928 Pazar günü sizin 406 Batı 15. Sokak’taki evinize geldim* peynir ve çilek getirdim. Öğlen yemeğini birlikte yedik. Grace* kucağıma oturdu ve beni öptü. Onu yemeyi aklıma koydum. Onu bir partiye götüreceğimi söyledim. Siz de evet gidebilir dediniz. Onu Westchester’da daha önce gözüme kestirdiğim boş bir eve götürdüm. Oraya vardığımızda ona dışarıda beklemesini söyledim. Kır çiçekleri toplamaya başladı. Yukarı çıktım ve tüm giysilerimi çıkardım. Çıkarmasaydım üzerlerine kanın bulaşacağını biliyordum. Her şey hazır olunca* pencereden onu çağırdım. O odaya girinceye kadar bir dolapta saklandım. Beni çıplak görünce ağlamaya başladı ve merdivenlerden inmeye çalıştı. Onu yakaladım ve o da bana annesine şikayet edeceğini söyledi. Önce onu tamamen soydum. Nasıl da tekmeledi* ısırdı ve tırnakladı. Boğazını sıkarak onu öldürdüm ve sonra da etlerini odama götürebilmek için ufak parçalara böldüm. Pişirdim ve yedim. Fırında pişen küçük poposu öylesine yumuşak ve tatlıydı ki. Tüm vücudunu yemem dokuz gün sürdü. Ona tecavüz etmedim* ama istesem bunu yapabilirdim. Bir bakire olarak öldü.

alintidir..
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
118
konya
ya yuhhh yaa ulen mide felan kalmadı bende be yafff...Allah belaaaaaa............töbe töbe ya keşke hepsi bi film senaryosu olsaydı çok yazık
 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
34
Amasya
siz karındeşen cek in hikayesini duyun da dehşete öyle kapılın. ineklerin işkembesini çıkarmayı çok sevdiği için öldürdüğü tüm insanların bağırsakları ile isim yazmayı denemiş adam bunların ki açlık la gelişen bir şey sonunda alışkanlık olmuş günümüzde hala böyle yaşayanlar var yerini hatırladıım zaman yaşarım ama sanıırm avustralya ya bağlı bi ada topluluğunda yaşıyorlar yolunuz düşerse düşürmemeye çalışın :)
 

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
tipik bir psikopatın yaptıkları da Bu adma yakalanmışmı ? yakalanmamışsa nie çok açık adres we kimlik bilgisi wermiş bağlantı kuramadım :)
 

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Bunun gibi ...... ları war bunu herkes biliyor
3333 sana gelince bu mektubu büyük ihtimalle yakalandıktan sonra yazmıştır
Ama önce yazmışsa emin ol yakalanma sebebi bu mektup değildir ;)
 

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
adam tam piskopatmıs poponun nerisi guzel olur ııııııııııııııııııı
 

mumy_

Yeni üye
6 Tem 2006
39
0
ya dostlar gecekmi bu olay ?!?
 

by_cartman

Üye
2 Eki 2006
163
0
yuhhh yani nasıl bi insan mış bu ya nasıl bi mide var buda bole alalalala....
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.