Bir Site Hack Programı Daha

secgin

Yeni üye
10 Mar 2009
36
0
Böyle hack araçlarına güven olmuyo ben çok kez format attım böyle hack programları yüzünden...

MortimiT61

Üye
7 Tem 2009
171
0
Ben denedim.Bir site açılmadı.2-3 site daha denedim ama onlar olmadı.Başarılı olduğum site açıldı zaten tekrar.!

Bana Göre Bu Programlar Atmasyon.. hepsinde Server.exe Var.. Siz Çalıştırınca programı İnternet bağlantınız Yavaşlıyor..Siteye Girmekte Güçlük çekiyorsunuz...Böylece Site yavaşladı
Sanıyorsunuz.. Bana Kalırsa Böyle Program yerine En basitinden root at.. olmadı dahada basiti pingle daha iyi..

dehset2147

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
476
4
MARMARİS
Multi Proxy Kullan İpini c Gizli OlUR.... Onun İicn rahat oL.. Böle Proğramlarda Gecti Kardes İşe yaRaMayan Proğramlardır.............. İşe yarıor Www.turkhackteam.net Adresini Hackle Bakalım... Konu acarken Konuya Dikkat ET.. Ne Yaptiğin Belli Değil.. Ki bu Proğramda daha once verilmis İstersen foruma gozat!..... Herneyse... iyi Calismalar!!!!!!!

'Bir Köle oLarak yaşamaktansa Bir Özgürlük Savaşında Ölmeyi Tercih Ederim'

EYMENN

Yeni üye
30 Ocak 2010
8
0
Bu program son iş olarak kullanılır :DÖnce hacleyeceğiniz sitenin id ve parolasini bulacaksiniz sonra bu programla son işiniiz yapacaksiniz :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.