Bir Sitede Artık Birden Fazla Hesap açamıyorum

Cashoa

Yeni üye
1 Ara 2020
4
0
Öncelikle Tüm Müslüman Kardeşlerim Ve Abilerimin Ramazan Bayramını Kutluyorum Artık Sürekli Onay Aldığım Sitede Yeni Hesaplar Açarken Hesabı direkt olarak kapatıyor sanırım ip ban yedim sistemin beni farketmemesi için ne yapmalıyım sürekli yeni bir hesap acıyorum bilgisayara mobil veri ile bağlanıp her hesaptan sonra mobil veri aç kapa yapıyorum ama bir müddet sonra radara düşüyorum bunu nasıl engelleyebilirim tam olarak bir çözümü varmıdır teşekkürler

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
960
ip ban yediyseniz eğer modemi kapatıp açarak kurtulma ihtimaliniz var, ben mac ban olarak düşünüyorum, mac adresinizi değiştirmek sizi bu sorundan kurtaracaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.