Bir Siteden Gelen Mesaj Dolandırıcı Olabilir mi?

24 Mar 2022
84
39

Yukarıdaki site dolandırıcı bir gruba ait bana bugün böyle bir mesaj geldi.

ENASDNSMNLK

2024-01-27 10:30

S.N MÜSTEKİ TÜM UYARILARA RAGMEN DOSYANIZI KAPATAMADIGINIZ TESPIT EDILMISTIR TCK.227 MADDESI GEREGINCE ICRA DOSYASI YÖNLENDIRILECEKTIR UZLASMA SAGLANDIGI TAKTIRDE 3.850 TL IPTAL BEDELI BULUNMAKTADIR AKSI TAKTIRDE 38.000 TL TAZMINAT DAVASI ACILACAK BANKA HESAPLARINIZA BLOKE KOYULACAKTIR A.V A.V KANUNU 35/A MADDESI GEREGINCE BILGILENDIRME YAPILMISTIR IRTIBAT 0544 723 86 47 B3554

Beyler numarayı arayıp adamları işkillendirmeyelim zaten tek numara kullanmıyorlar bunlar kullandıkları başka numaralar.

0545 234 16 48
0541 844 64 55
0544 978 05 59
0537 672 14 38

Şikayet varda bu konu üzerine konu açılmış bunada bakabilirsiniz.

Benim duruma gelince adamlar arayınca işkillendim internette araştırıyım dedim bu siteyi buldum bazı avukatların ismini izinsiz olarak kullanıyorlar ben de avukatın numarasına ulaştım konuştum günde 2-3 kişi bu konu dolayısıyla arıyor dedi sürekli numara değiştiriyorlar çok pişkinler falan dedi kanmayın dedi. Adamı aradım geri telefonda bana ayak yaptı baba adımı yaşadığım şehri biliyor çok saçma, neyse bu bilgileri kullanarak bunları bulabilir miyiz konu altında eriştiğiniz bilgileri yazarsanız sevinirim.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,533
13
876

ENASDNSMNLK

S.N MÜSTEKİ TÜM UYARILARA RAGMEN DOSYANIZI KAPATAMADIGINIZ TESPIT EDILMISTIR TCK.227 MADDESI GEREGINCE ICRA DOSYASI YÖNLENDIRILECEKTIR UZLASMA SAGLANDIGI TAKTIRDE 3.850 TL IPTAL BEDELI BULUNMAKTADIR AKSI TAKTIRDE 38.000 TL TAZMINAT DAVASI ACILACAK BANKA HESAPLARINIZA BLOKE KOYULACAKTIR A.V A.V KANUNU 35/A MADDESI GEREGINCE BILGILENDIRME YAPILMISTIR IRTIBAT 0544 723 86 47 B3554

Beyler numarayı arayıp adamları işkillendirmeyelim zaten tek numara kullanmıyorlar bunlar kullandıkları başka numaralar.

0545 234 16 48
0541 844 64 55
0544 978 05 59
0537 672 14 38

Benim duruma gelince adamlar arayınca işkillendim internette araştırıyım dedim bu siteyi buldum bazı avukatların ismini izinsiz olarak kullanıyorlar ben de avukatın numarasına ulaştım konuştum günde 2-3 kişi bu konu dolayısıyla arıyor dedi sürekli numara değiştiriyorlar çok pişkinler falan dedi kanmayın dedi. Adamı aradım geri telefonda bana ayak yaptı baba adımı yaşadığım şehri biliyor çok saçma, neyse bu bilgileri kullanarak bunları bulabilir miyiz konu altında eriştiğiniz bilgileri yazarsanız sevinirim.
Bulamayız. aynı numaralar benide arıyor :D zamanında private bir metin 2 sunucusu arıyordum çok uzun uğraşlar sonucunda bir tane nihayet buldum diye sevindim kayıt oldum kayıt ekranından sonra bir de ne göreyim site metin 2 görünümlü e*kort sitesiymiş ya la??? her gün arayıp benimle uğraştılar sonunda ise bu üsteki gibi evinize haciz var vs vs diye tehdit ettiler ilgilenmedim zamanla unuttular herhalde beni.

whyte0sec

Üye
19 Haz 2023
135
75
Usa, New York

ENASDNSMNLK

0545 234 16 48
0541 844 64 55
0544 978 05 59
0537 672 14 38

Türkiye cumhuriyeti burası burda polisten medet umma, kırk yılın başında yanlışlıkla polis adamları bulsa bile mahkeme salıyor zaten. Aga türkiye illegal cenneti gibi avrupanın meksikasıyız.

Kim kimi dolandırırsa, sen adamı bulsan nolucak yani.

Dolandırıcı tebrik etmek lazım tepedekiler çuvalla çalarken ses çıkmaz dolandırıcı 3 kuruş alınca arkadaşlar çok pişkin dersiniz.

Hükümet en son doktorlara diyordu bende size diyeyim, beğenmiyorsa gidin ülkeden 🤣🤣🤣🤣

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.