Bir Sitenin Admin Panel Girişini Ve Bilgilerini Bulabilirim?

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Ustalar,Bana Yardım Lazım Nasıl Bir Sitenin Açıklı Olduğunu + Admin Panel Girişini + Admin Panel Bilgilerini Nasıl Bulabilirim
NOT : Kalinux,Linux Felan Kullanmayı Hiç Bilmem Hayatımda Hiç Kullanmadım Zaten

Son düzenleme:

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Böylemi Hocam Hackliyecem ?
VtCtrG.jpg

Starzz

Üye
21 Haz 2015
237
58
Böylemi Hocam Hackliyecem ?
VtCtrG.jpg

Dostum seni bir kaç konunun altında daha soru sorarken gördüm. Öğrenmeye çalışman çok güzel, ama anladığım kadarıyla bu iş hakkında hiç bir bilgin yok. Zaten bir iki gün bu konuyla uğraşıp zorluğunu anlayınca bırakacaksın. İlk önce forumda gez. Site hackleme ile ilgili yüzlerce Türkçe içerik mevcut. Aynı soruları sormak yerine daha önce sormuş insanların cevaplarına bak. Ama önce internet nedir nasıl çalışır, bilgisayar nedir nasıl çalışır bunları öğren. Belli ki daha bunları bilmiyorsun ve anlık bir hevesle bu işi yapmak istiyorsun. Üst tarafta bana zor geliyor o yazmışsın. Sana önerilenler fazla kolay şeyler aslında. Daha bunlara zor diyorsan ilerki safalarda bu işi %100 bırakırsın. Saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.