Bir sitenin aynısını yapmak istiyorum

almetbil6

Yeni üye
1 Şub 2010
33
0
Kendime kişisel bi sete yapmak istedim boş zamanımda uğraşayım diye bir site belirledim İzmir İş ve Çevre Güvenliği diye bi ste aynısını yapmaya karar verdim html ile yapmaya çalıştım ama yapamadım sitede bulunan flash önemli değil olmasada olur yapabilen profesyonel arkadaşlarımız varsa kodlarını atabilirmi Lütfen !!!!!!!!

3 gündür kafayı kırdım :RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing:

Moderatör tarafında düzenlendi:

bein34

Yeni üye
29 Ocak 2015
4
0
İstanbul
Eğer html css bilgin yoksa frontpage indir kurcala öğreticidir ben ilk onla başladım..Bir sitenin aynısını yapmak istiyorsan sağ tıkla kaynak göruntule de ordan <link ve <script yazan yerlerde sitenin calısmasını saglayan linkleri indirip bozuk olan yerleri kendin yapabilirsin çook zor değil aslında gözünde büyütme sadece

almetbil6

Yeni üye
1 Şub 2010
33
0
ben dreamwiewer diye bir program kullanıyorum oradan yazıorum ama yapamadım siteyi arkadaşlarda sağ olsun script çalma diye bişey bulmuş bir video izledim süper anında çekio siteyi ama anlamadım videoda bişey senin programında güzel ama adamlar class.css kullanıyor onları çekmem lazım fotoğrafları her şeyi almam lazım sıkıntı orda :) :)

bein34

Yeni üye
29 Ocak 2015
4
0
İstanbul
yada şu şekilde yapabilirsin bilmiyorum biliyomusun sağ tıkla tum kaybagı kopyala dreamweaver da yada frontpage kod tarafına yapıştır ordan dosya kaynaklarını yada resimleri kopyalıyabilirsin yapılabilirde uğraştırıcı php kodunu zor alırsın ama bence iyi bi hacker varsa burda açıklardan girip tum dosyaları alıp sana verebilir onun dışında image dosyası guvenirli giremiyorum neyse umarım faydalı olmuştur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.