Yazılım | Programlama Bir Sitenin Verisini Çekmek

NunAnubis

Yeni üye
25 Mar 2018
25
0
Şanghay
Merhaba değerli hocalarım ve arkadaşlarım. 1 yıldır düzensiz de olsa C # eğitimini kendi başıma almaya çalıştım ve bunun tek sebebi şu an konusunu açtığım durumdur. E konuyu açtığıma göre bütün emeklerim boşa gitmiş demektir :hosnut Çok bilgili ve yetenekli insanlar var ve eminim ki bana yardımcı olacaksınızdır.

www.wattpad.com

Yukarıda gördüğünüz site uluslararası her dilden insanın bulunduğu online bir kütüphane. Sitede kitap okunuyor ve yorumlar yapılıyor. Benim ihtiyacım olan şey ise;

"Türkiye'de bu siteye son üye olanlar, ve/ veya şu an aktif olanları görebilme"

Yani şuan online olan veya son kayıt olan üyelerin isimlerini görmek istiyorum. Bunu isteme sebebim ise sadece daha fazla insanla iletişim kurarken daha az vakit harcamak. Son 1 ay içerisinde ya da son 1 hafta içerisinde siteye üye olanların "Kullanıcı adları" ya da son 24 saatte aktif olanların "Kullanıcı adları" benim için yeterli olacaktır.

10 dakikanızı ayırarak denemenizi özellikle herkesten rica ediyorum. Veya denedim ama olmadı diye en azından geri dönüşünüzü rica ediyorum ki boş yere ben de hayal kurmayayım. Şimdiden teşekkürler :hosnut

Moderatör tarafında düzenlendi:

HaToR

Üye
1 Ağu 2012
129
0
BAKU
Hocam güzel yerden vurdunuz. Tebrikler. Bide bunun user diyilde içindeki kitapları çekme şanaımız varmı? varsa onuda benim içim bir el atarmısınız?

Hasario

Üye
1 Ara 2018
135
1
hocam daha dogrusu hıc wattpad kulanmadım eger bu ıstedıgınız verıler html kodları arasında ıse BeatıfulSoup kulanarak cekebılırsın pythonda bulunuyor . bı framework olması dolayısıyla C# tada bulunabılır (bu arada C# masaustu uygulamaları ıcın en ıyı dıl dıyebılırım yanı ıyıdır ıyı :D)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.