Bir sıteye tek kısı saldırabılırmı

UglyKing49

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
360
1
Grup halinde Ddos atabilirsin
Kendin atarsan fazla etki edecegini sanmiyorum
(Not): anonymous Ddos programini kullanmani önermem
Kendi internetini vurursun

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Bır sıteyı 10 dakıkada olsa kapatmak ıstıyorum neler yapabılırım

Ya gecenin ikisi... Övünme, popo kalkması olacak ama... Çok sevindim VPN ile hala bu programımın çalıştığına..

5SMYH7.jpg

Üstad layer 7 dediğimiz, http protokolü seviyesindeki saldırılar tek kişi bile mükemmel sonuçlar verebilir. Mesela benim ne yaptığıma bakalım;

7DmPws.jpg

Burada bir arama yapıyorum. Oradaki @$3-6@ benim programım tarafından otomatik olarak 3 ila 5 harfli kelimelere dönüştürülüyor. Yani her aramada farklı bir kelime arıyorum, ve her aramanın ikinci sayfasını talep ediyorum.

Pajinasyon dediğimiz bir aramanın ortasından bir dilim talep etmek, ilk X tanesini talep etmekten her zaman için daha fazla yorar. Ayrıca her seferinde farklı bir şeyi aradığımdan dolayı SQL sunucusu sonuçları cache'leyemiyor. Saniyede 10-15 talep yaptığım düşünülürse, sonunda bu kadar aramayı yapamayan sunucu çöküyor gitsin. Tabii çökmüş olan SQL sunucusundan bilgi almaya çalışan site de 500 - Internal Server Error, sunucu içi hata veriyor.

Mantık bu, zayıf olan noktaya - gerizekalıların binlerce makalesini içeren tıka basa şişmiş SQL sunucusuna nokta vuruşu saldırdığım için, Türk Telekom'un üfürükten bağlantısı ile bile rahatça siteyi çökertebiliyorum. Tek kişi ancak bu tip saldırılar mümkündür.

WilkeSTHT

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
769
0
Anonymous Gibi DDOS programları kullanırsan kendi internetini yavaşlatırsın.Ayrıca Siteye 1 kişi saldırmak değilde grup halinde saldırmak daha etkili olur.
Teşekürler İyi Forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.