Bir siteyi kapatmak için gereken ortalama ddos internet hızı?

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Merhaba arkadaşlar bir siteye saldırı yapıp kapatabilmek için mesela bir sunucunun hızı en az kaç olması gerekir ? ona göre satın alıcağım. orta büyüklükte ama yani iş yapan bir siteye 5gbit saldırı yetermi ? yoksa 10gbit mi yeter onu merak etttim 10gbite çok fazla para istiyorlar 5gbite param yetiyor sizce 5gbit saldırı hızı ortalama iş yapan bir siteyi kapatabilmeye yetermi? örnek veriyorum:

Chinese Hacks | Learn Chinese – Tips, Tricks, Hacks, Software and Websites to make learning Chinese easier! (çin hile sitesi saldırıya değer.)

yasin1348

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
856
0
Merhaba arkadaşlar bir siteye saldırı yapıp kapatabilmek için mesela bir sunucunun hızı en az kaç olması gerekir ? ona göre satın alıcağım. orta büyüklükte ama yani iş yapan bir siteye 5gbit saldırı yetermi ? yoksa 10gbit mi yeter onu merak etttim 10gbite çok fazla para istiyorlar 5gbite param yetiyor sizce 5gbit saldırı hızı ortalama iş yapan bir siteyi kapatabilmeye yetermi? örnek veriyorum:

Chinese Hacks | Learn Chinese – Tips, Tricks, Hacks, Software and Websites to make learning Chinese easier! (çin hile sitesi saldırıya değer.)

7kRQ4P.png

Ben Yaptım bile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.