Bir Soysuzun Kendini Bilmez Acıklaması!

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde
Karayılan'dan Aktütün açıklaması
Karayılan, 3 Ekim'de gerçekleşen Aktütün saldırısı ile ilgili yaşanan tartışmalar konusunda çarpıcı bilgiler verdi.

Karayılan, 400 pkk militanının Aktütün'e saldırdığını doğruladı, ve olayın detaylarını şöyle sıraladı: Karakolun etrafında bulunan tepelere gece mevzilendik. Ancak, sabah bizi fark eden Türk askeri, hemen ateş etmeye başladı. O sırada kesişften dönen askerlerde kaçma fırsatı bize vermeyince, çatışma erken başlamış oldu. Havan ve Top atışları sıklaşınca çatışma iyice yoğunlaştı. 12.00'de başlayan çatışma 17.00'ye kadar sürdü. Burada 9 kişiyi kaybettik.
Asıl saldırıyı saat 14.00'te planlandıklarını söyleyen Karayılan, "erken fark edilmek tüm planlarımızı bozdu. Bizim açımızdan eleştirilecek tek yön burasıdır".
Aktütün'deki komutanların tam teşkilat hazır vaziyette konuşlanmış, oradaki komutanlık tüm güçlerini uyarmış olmasına rağmen dirençleri zayıftı. Bu bir gerçek.
Sürekli "bittiler, artık yok oldular" gibi haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Karayılan" Aktütün Karakolu saldırısı PKK'nın bitmediği gerçeğidir" dedi.
'Genelkurmay'ın kaynağı yanlış'
Karayılan, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Işık Koşaner'in brifingine ilişkin sözlerine ise, 'Bizim soruşturma açtığımız konusunda sayın general nerden bilgi almış bilemiyorum ama her nereden almışsa kaynağı kötü bir kaynaktır. General, psikolojik savaş amaçlı böyle bir iddiada bulunmuş olabilir. Açıklamalarını ben de izledim. Sözlerinde bazı doğrular vardır. Ancak çok azdır. Örneğin şu tespit doğrudur. Oradaki tutumları askeri taktiğe uygundur. Tespiti yanlış değil fakat öbür yanları yanlıştır. Ben de oradaki komutanın çok büyük bir hata yaptığını düşünmüyorum. Bu anlamda söylediği sözler yanlış değildir. Fakat Aktütün saldırısı bizim açımızdan başarılı bir eylem oradaki komutanlık ve Türk ordusu açısından çok başarısız bir direniştir. Yine general konuyu biraz farklılaştırıyor, daraltıyor.' dedi.

bunu muhattap alıp röportaj yapanda serefsiz, ben onun Türk'lügünden süphe duyarım Köpek Soyları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.