Network Bir Süre Sonra Wi-Fi Ağdan Dışarı Atıyor

Kaan2556

Yeni üye
18 Şub 2019
20
0
Türkiye
Devrelerim:sırıtan direk olarak konuya geleyim ben şu an wifi ye bağlıyım ama belirli bir süreden sonra beni wifi den atıyor yani her gün saat 23.00 veya 22.30 dan sonra ben wifi ye bağlı gözüküyorum , oturum açın diyor ama oturum açma sayfası gelmiyor . ne yapabilirim telefonum da bilgisayarım da öyle , babam ayarlamıştır diye düşünüyorum . wifi nin admin paneline erişebiliyorum . ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum . yardımcı olursanız sevinirim ...

Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Cevap: Yardımcı olursanız sevinirim

Birisi Berki WİFİ'yi Kısıtlamış Olabilir Yukarıdaki Ustamın Dediği Gibi Admin Panelin'de Ebeveyn Kontrol Veya Ağ Güvenligine Bak Derim

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap
Cevap: Yardımcı olursanız sevinirim

Dostum aynı şeyleri ben de yaptım, senin arayüzün farklı olabilir, IDZ kontrolüne falan yani oradaki EBEVEYN KONTROLÜ ile AĞ GÜVENLİĞİ kısımlarına dikkatli bak. Mesela benim modemde başka şekilde engel konulmuyor. İyi bak derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.