Bir Telefonu Gizlice Takip Etmek

dwaymaynak

Üye
3 Ara 2015
54
0
Sansınıza Baglı Olarak 1 ve 2 Gün Deneme Süresi Veriyor. Gerisini Paralı Tutuyor Malesef. 2 Gün Takip Edin Zaten Sevgilisi Varsa Yada Birşeyden Süphe Ediyorsanız 2 Gün İcinde Mesaj Gelmediyse Bi Haylazlık Olmadıysa Sorun Yok Demektir.

Eyvallah kardeşim whatsapp ile ilgili bilgin var mı?

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
Sadece 2 gun dü gaaliba bunun freesi ayrica zaten forumda var monitorminor işte zaten2 gun sora baglanti otomatik kopucaktir zaman kaybi

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Sadece 2 gun dü gaaliba bunun freesi ayrica zaten forumda var monitorminor işte zaten2 gun sora baglanti otomatik kopucaktir zaman kaybi
Free Aşamada Kalırsan Kopar. Senin İcin Ne Kadar Zaman Kaybı Bilmiyorum Ama Cebinden Para Verenler Olacaktır 2 Günlük Süre Yetmezse. Konuyu Kirletmeyin.

tikky85

Üye
7 Eki 2009
90
0
Güzel paylaşım olmuş. Virüs göstermesi normal takılmayın bence. Ben indirip sonra kullanacağım. Kullandıktan sonra resim atarım..

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Güzel paylaşım olmuş. Virüs göstermesi normal takılmayın bence. Ben indirip sonra kullanacağım. Kullandıktan sonra resim atarım..
Üstlerde Bİr Arkadaş Kurup Resmi Atmıs Haberiniz Ola;
Apk Dosyalarında Böyle Virüsler Bulunabiliyormus Zararlı Birşey Olmadıgı BOYNER Tarafından Onaylandı :)

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Çalışıyor fakat telefondan uygulamayı kaldırmak içi nnormal uygulamalardan kaldırmak yeterli midir?

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
telefonlardaki 360 av falan görüp siler mi acaba yoksa rat gibi bir kere geçince görünmez mi oluyo?

Dokun

Uzman üye
23 Eki 2015
1,150
0
Pikaçu city
Eline sağlık güzel kendi tabletimde denedim çalışıyor çözmeye çalışıyorum bişey dikkatimi çekti uygulama root izni istedi bnde eklemek istedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.