BİR TIKLAMAYLA TERTEMİZ VE HAFİFLETİLMİŞ BİR SİSTEM İÇİN:Cleanup XP v1.0.64

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
Ber Tıklamayla Tertemiz Ve Hafifletilmiş Bir Sistem İçin : Cleanup XP v1.0.64

PROGRAM BİR TIKLAMAYLA İNTERNETTE BIRAKTIĞINIZ İZLERDEN(COOKİLER*OTOMATİK DOLDURMA VERİLERİ*TÜM İNTERNET SÖRFÜNÜN TUTULDUĞU TEMPORY İNTERNET DOSYASINDAKİ BİLGİLERİ*WEB ADRESLERİNİ) TUTUN*LOKAL SİSTEM BİLGİLERİ(TEMPORY DOSYASI*SON ÇALIŞTIRILAN WİNDOWS UYGULAMALARI*SON YAPILAN ARAMA LİSTELERİ*SON WİNDOWS MEDİA PLYER VE WİNZİP LİSTELERİNİ) VE İNTERNET EXPLORERİN GEREKSİZ LOGLARINI V.S SİSTEMDEKİ BİLİNMEYEN VE GEREKSİZ HERTÜRLÜ ARTIKLARI TEMİZLER.

LİNK:
http://www.consultingnation.com/downloads/CNClean.exe
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
çok iyii ya teşekkürler ustad...4 gun once verilmiş olmasına rağmen yeni farkedebildim..işimi fazlasıyla göreceğine eminim...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.