bir türlü serveri fudlayamadım stub falan var yardıım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagatay456

Yeni üye
1 Tem 2009
27
0
arkadaslar uğraşıyorum internet video arıyorum yok yal lütfen yardım edin kafayı yiceğim herşey hazır ama fudlayın darkcomente birşey gelmiyor fudsuz halinde ise geliyor ama virüs yakalıyor antiler yardım edin ya:(:(:(:(

Edit: biraz daha ilerledim bu sefer runtime hatası veriyor :S

Son düzenleme:

54kanarya54

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
901
0
İstanbul
kardeş arama yerine hexlogger10 yaz ayhanın konusuna gir onu indir ben onu denedim antivirüsler yakalıyamıyor ayrıca sisteme yapısıyo adam her pcyi kapatıp actıgında oda kendini açıyo gmailine düzgün şekilde loglar geliyor denedim öneriyorum fudlamaya gerek yok

cagatay456

Yeni üye
1 Tem 2009
27
0
kardeş arama yerine hexlogger10 yaz ayhanın konusuna gir onu indir ben onu denedim antivirüsler yakalıyamıyor ayrıca sisteme yapısıyo adam her pcyi kapatıp actıgında oda kendini açıyo gmailine düzgün şekilde loglar geliyor denedim öneriyorum fudlamaya gerek yok

sağol kardeş indirdim ama rat istiyorum ben neyse biraz daha ilerledim bu sefer run time hatası veriyor :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.